Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 551:01 .04 .09 Prima aprillis ....

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


01.04.09Prima aprillis. Nie obchodzę jakoś tego dnia szczególnie. Dzisiaj był wyjątek. Jak wkręcać ludzi, to na całego! Ze znajomymi zorganozowaliśmy imprezę pod tytułem zamrażamy się. O trzeciej trzydzieści na Częstochowie na półtorej minuty zamroziliśmy się. Staliśmy bez ruchu. Ale ludzie mieli miny... Pomysł był zajebisty i trafiony w dziesiątkę! Takiej akcji nie było w naszym regionie, jeśli w ogóle w Polsce. Na filmiku z youtobe zobaczyłam takie wkręcanie ludzi i pomyślałam, ze znajomymi, czemu nie?

Coś się stało. Nauczyciele mnie nie pytają. Nawet sprawdziany mogę pisać po egzaminie. Istny cud. Nie wiem jak tego mama dokonała, ale jest wielka i chwała jej za to!

Jutro rano radę na badania. Pobiorą mi krew na razie. USG mam w środę.

Z tej okazji nie będzie mnie na pierwszej godzinie. Na drugiej i trzeciej do kościoła idziemy. Ricznica śmierci Jana Pawła II, a moje gimnazjum nosi jego imię... Mi tam nawet to nie przeszkadza, byleby lekcji nie było.

Łukasz dzisiaj był jakiś inny. Taki, trudno to nazwać. Ale wygląda na to, że chyba w nocy nie spał a rozmyślał. Tylko nie wiem o czym. Był taki kochany. I nie śpieszyło mu się do niczego, jak zwykle jest. Nawet do mamy mnie nie ciagnął.

Zaliczyłam dzisiaj mycie okien. To była pierwsza rzecz, którą zrobiłam po przyjściu ze szkoły. Przynajmniej mam już to z głowy.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.