Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 553:03 .04 .09 Mam już wyniki badań...

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


03.04.09Mam już wyniki badań. Mama je przejrzała. Mówi, że nie jest za ciekawe. Zobaczymy co na to lekarz odburknie. W środę jeszcze na USG.

Od poniedziałku mam rekolekcje. Wreszcie. Zbliżają się święta. Najważniejsze, że jest coraz cieplej i ładniej. I tak ma być!

Jak na złość dostałam zatwardzenia... To nie jest śmieszne! Mama kupiła jakieś tabletki. Miało mi po pierwszej pomóc. Już trzecią wziełam i nic. Trzeba czekać. Jeszcze ich mam, więc jestem spokojna.

Dzisiaj przyjechali po barany. Zapacili na razie cztery stówy, ale ma być więcej. Trochę ich jeszcze dowieźli, ale to tylko jedenaście skrzynek. Co to dla nas? Phhh już jesteśmy wyrobione w tej dziedzinie, więc...

Muszę zacząć powtarzać do egzaminów. Najlepiej porozwiązywać testy. Ich akurat mam pełno. Jakoś jestem dziwnie spokojna o nie. Może dlatego, iż wiem, że się dostanę? Co to jest siedemdzieśiąt punktów? A najwyższy poziom w okolicy jeśli chodzi o informatykę. Zapewne będę jedyną dziewczyną z pierwszoklasistów. Może to i lepiej. Nie przepadam zbytnio za nimi. Zazwyczaj miałam pecha i trafialam na jakieś wariatki, wredne małpy, czy laleczki barbie... Masakra!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.