Agata  zobacz opis świata »

Dopis 24:06 .06 ( środek w nocy o północy...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


06.06 ( środek w nocy o północy, ale późno)Leżę z łóżku i idę spać, ale muszę ci coś powiedzieć. Bolał mnie ząb, poszłam do łazienki i otworzyłam paszczę. Patrzę a w zębie coś białego. Grzebię tam, grzebię i udało mi się to wydobyć. Już mnie ząb nie boli, ale za to nie mam plomby i muszę iść do dentystologa, ale to dopiero jutro, bo w nocy on nie przyjmuje.

A dziadek to przymarzł do komina i musiała straż pożarna przyjeżdżać i go odklejać. Babcia powiedziała, że on jest wariat. A sama nie miała czapki na głowie. Taka zima, a ona bez czapki na głowie? No, idiotka.

A jest wystawianie ocen i mam średnią bardzo wysoką. Moja średnia to

33. Wszystkim wychodzą jakieś przecinki, kropki i kwadraty, a ja dodałam oceny ( 2 z polskiego dodać 2 z matmy dodać 2 z …. I tak dalej) i mi wyszło. Tylko z wf mam 3 bo ćwiczyłam bez stanika i za to jest trójka. Jak się ćwiczy bez majtek to jest 4, a jak się idzie do pana do pokoju to się robi brzuszki i je się loda i za to jest sześć. Nie jestem kujonem, więc nie byłam ochocza na loda.

Idę spać, bo zaraz mi maseczka wyschnie, a ona może wysychać dopiero jak się zaśnie, bo ona jest NA SEN. Więc jak ja nie śpię, ty nie śpisz, to maseczka się zsiada. Bo z mleka jest, ale ona nie może teraz.

Dobranoc pamiętniczku :**Tuptuś. 1. Skoro może być P.S to Tuptuś też może być. A więc… Zapomniałam. Hukana mata idę spać, bo nie jestem szmata.

Ciao!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Buahahahahahaha "Hukana mata idę spać, bo nie jestem szmata." Odjazdowe, wiszę ci punkt:D


Tuptuś. 1. Skoro może być P.S to Tuptuś też może być. A więc… Zapomniałam. Hukana mata idę spać, bo nie jestem szmata.
Ciao!


 


<zmarła ze śmiechu>


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.