Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 563:08 .04 .09 Spotkałam się wczoraj z Agą...

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


08.04.09Spotkałam się wczoraj z Agą. Ma chłopaka. Równiez Łukasza. Jak ja... Mało tego, obydwoje pochodzą z tej samej miejscowości! Razem chodzili do podstawówki, gimnazjum a potem do zawodówki! Są tak podobni charakteru, że szok. Niezły ubaw z Agą miałyśmy. Dwie Agnieszki i dwaj Łukasze.

Potrzebowałam takiego oderwania odrutyny. Mogłam poszaleć. Nikt nie wrzeszczał na mnie, że siarę robię, że mam zejść i takie tam. Na dodatek Aga jest taka sama. Jak jesteśmy razem to odbija nam dosłownie!

Dzisiaj robi impreze na Jastrzębiu. Będzie fajnie. Ostatni dzień wolności smiejemy się. Od jutra ostro zaczynamy powtarzać do egzaminów...

Znając życie pojawią sie procenty... Nic dziwnwgo skoro zaprosiła jeszcze Grześka, Marka, Jabola itp. Oni tylko by pili. Będę musiała jej pilnować. Jej Łukasz dopiero o dwudziestej wpadnie, wcześniej ma szkołę. Może być trochę dziwnie. Dwie pary, a reszta to same chłopy... A nie! Jeszcze jedna dziewczyna ma być. Ale i tak będzie dziwnie. Znając mnie i Agę chwilę się nimi zajmiemy, a potem będziemy łazić same i szaleć, a potem z Łukaszami. Haha jak to brzmi!

Zaraz jadę na USG. Oby nic nie wykryło. Coraz lepiej się czuję, ale nic nie wiadomo.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.