Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 626: 10 lipca 2009;...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


***10 lipca 2009; godzina 15:30Co u mnie? Praktycznie nic się nie zmieniło od ostatniego wpisu. No najwyżej tyle, że nie mam już dołka. Ale wiecie co zauważyłem? Otóż zauważyłem, że kiedy mam gorsze dni, to wtedy mam wenę i powstają moje najlepsze wiersze i wpisy w innych opowiadaniach. A teraz mam totalny brak weny. Jedyne co robię na piszmy, to czytanie opowiadań, siedzenie na miniaku, a także robienie zleceń (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. CICHO!).

Czynię właśnie przygotowania do urodzin, i chociaż mam ponad tydzień, to kiedyś trzeba się wziąć za robotę. Mama powiedziała, że wszystkim się zajmie. Dałem jej tylko pieniądze i listę zakupów. Mówi też, że w poniedziałek najprawdopodobniej mam wyjechać z siostrami do babci. Dlaczego? Ponieważ rodzicielka zna swoje córki. Wie, że po nich wszystkiego można się spodziewać, a ona chce sama zrobić generalne porządki. Jak chce, to niech ma, tylko dlaczego muszę wyjeżdżać z Patrycją i Izabelą? No tak, przecież one same nie „wyemigrują” z domu, a babcia na pewno nie da sobie z nimi rady. Więc do akcji muszę wkroczyć ja. Niestety.

Jeżeli pojadę, to nie będzie mnie na Piszmy. Jak ja wytrzymam to rozstanie? Nie wyobrażam tego sobie. To przechodzi mój rozum.

Wysłałem „demo” do Urana. Wiem, że jest beznadziejne, jednak nie miałem możliwości dobrego nagrania. To była moja pierwsza próba, więc musisz mi wybaczyć. Proszę.

A, bo Wy nic nie wiecie. No więc próbuję swoich sił w śpiewaniu. Uran wysłał mi tekst, linię melodyczną, a nawet taki profesjonalny dyktafon (bajerancki). No i ja nagrałem się po raz pierwszy, ale wyszło mi okropnie. Uran jeszcze nie dał mi odpowiedzi. Może to i lepiej nie wiedzieć, co naprawdę o tym myśli?

Mam nadzieję, że to nagranie nigdy nie dostanie się do opinii publicznej.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Oby się dostało :D Muszę usłyszeć jak śpiewasz :*


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.