Agata  zobacz opis świata »

Dopis 1:11 .12 .2009 Dostałam Cię pamiętniczku od...

 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


11.12.2009Dostałam Cię pamiętniczku od Mikołaja. Fajny prezent, nie powiem. Jesteś różowy i puchowy jak poduszka z pierzem. Mikołaj jest fajny, ale wiesz… Zdradzę Ci sekret, mój nowy pamiętniczku. Mikołaj NIE ISTNIEJE! Wiem, że to szok, ale ja wiem o tym od dawna. Domyśliłam się po tym, jak znalazłam w rodziców w szafie strój Mikołaja i Renifera. Były co prawda krótkie i sporo wycięte, bałam się, że się rodzice przeziębią, więc schowałam moje znalezisko głęboko do szafy. Chyba rodzicom ich nie brakuje, bo nic nie mówili. Patrzyli co prawda na mnie podejrzanie, ale nic nie powiedzieli. I dobrze, jak można się przebierać i udawać, że się jest Mikołajem, przecież mam już szesnaście lat! Właśnie. Chodzę do pierwszej klasy liceum, na profil humanistyczny i muszę powiedzieć, że jest bosko, bo wiesz pamiętniczku, dlaczego wybrałam ten profil? Nie, moje przypśacióły jak mówi Mariolka- Krejzolka poszły do zawodówki. Bo poszłam do liceum, bo tam poszedł BARTEK. Napisałam to imię dużymi literami, żebyś zrozumiał mój pamiętniczku, że BARTEK to ktoś dla mnie ważny. I nie chodzi o to, że ma kasę (trochę też o to), ani o to, że jest mądry (o to to nie chodzi na sto procent), ani o to, że ma motor (AAAAA ! BOSKI MOTOR!), ale o to, że jest przystojny. Ma takie oczy…Takie… Takie, no niebieskie. I włosy takie czarne z blond połyskiem. Jak mu powiedziałam, że blond połysk to powiedział, że się jażaniówka odbija i pokazał palcem na sufit. Ja tam widziałam tylko lampy, jażaniówki nie było żadnej, no, ale co ja tam wiem o życiu. Tak mi mama powiedziała, kiedy zapytałam się czy mogę jechać do Francji z fotografem, bo podobno nadaję się na modelkę. Powiedziała, że nie. Myślałam, że chce mi przekreślić karierę foto-boskiej-ślicznej-bogatej-modelki, ale ona powiedziała „co ty wiesz o życiu”. Powiedziałam, że nic. I tak się skończyło. Idę na razie pamiętniczku, bo zaczyna się kolejny odcinek mojego ulubionego serialu „W jak Wągier”.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 11

Mariola Krejzola jest bardzo śmieszna.


SPRAWDZONE


A ja nie jestem pewien, czy tam nie miało być: "psiapsióły".
A pomysł i wpis bardzo ciekawy. :)

W tego rodzaju tekstach nie uwzględniam korekt, bo pisze to, wedle zamysłu Pudełko, szesnastolatka. A typowa szesnastolatka pisać nie umie (TYPOWA, nie KAŻDA). Więc nie ma sensu poprawiać. Poza tym - jest śmieszniejsze :)


Hmm, kojarzy mi się to bardzo bardzo bardzo z "Sakurą" :D Nie wiem czy pomysł na tego typu pisanie wzięłaś jakoś częściowo z tamtego opowiadania, ale to w sumie nie ma znaczenia, bo ja pamiętam, że przeczytałam całą "Sakurę" jednym tchem i umierałam ze śmiechu, to samo mam tutaj ;D Fajnie, że jest taki klimat, lekka rzecz na odprężenie :)


 


Sniff, jak tak wyglądają typowe nastolatki to nic tylko płakać nad społeczeństwem ;p


noooo strochę z Sakury pomysł, ale mam nadzieję, że wyjdzie coś innego ;D


O ja pierdzielę - spłakałam się a na tym "ni o to, że jest mądry (o to to nie chodzi na sto procent)" łzy ze śmiechy jak grochy:D


Boskie i już ubóstwiam:D!!


O.o Jak takie opowadania mogą przechodzić przez ten serwis bez echa? O.o


Cóż, jesteś, droga Autorko psychiczna. Napewno jesteś. W tekście jest tyle.. pasji i melodramatycznego stopniowania napięcia(Nie o to pamiętniczku..i nie o to..i nie o to..aaa właśnie o to, pamiętniczku), że czuć to przebarwieniem ostrego zapachu rozumu blondynki. A ja uwielbiam takie umysły. Pozbawione hipokryzji, a pełne niczym nieskażonej prostoty XD Naaajlepiej.. ale i tak myślę, że jestes psychiczna. Lecę dalej..


 


btw. Mam juz ideę pracy po nockach - Gdy mam ochotę na coś mocnego i mrocznego to uderzem w "Miasto zgaszonych Świateł", a teraz mam coś lekkiego i przyjemnego(Mam nadzieję, że poziom się utrzyma i dalej nie ma różowej, mdłej nudy.. Ot jak serwis Piszmy zabija chęć zaśnięcia..


Au revoir, PP(Psychiczna Pudelko) lecę dalej..


btw - ROTFL. Dopiero teraz przeczytalem opis świata.. takie lekki, stymulujący wyobraźnię i nagle cios w morde: " Tylko nie róbym z niej kurwy!" O.o Skąd ty to bierzesz?!bo wszyscy myślą, że jak laska głupia to tylko seks chce uprawiać na prawo i lewo :P


 


myślałam, żę będzie jeden koment... DZIĘKI GASTON! :D < psychicznie go ściska > :PZa pomysł całości i za prawdę śmieszne teksty, na razie doczytałam wpisy wszystkich do połowy...Heh mozna się na prawdę nieźle uśmiać;) niektóre teksty wprost zwalają z nóg;P


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.