Agata  zobacz opis świata »

Dopis 2:13 .12 . 2009 W ogóle to ci się...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


13.12. 2009W ogóle to ci się nie przedstawiłam. Nazywam się Agata Maria Kinga Bobrowicz. Kinga to sobie sama wybrałam, po patronce od pierścionków wrzuconych do tego, no… węgiel się kopie, łopatą tam. Do kopalni! Nie mogłam skumać słowa na początku, ale ty się nie śmiejesz.

Wstałam w ogóle wcześniej, żeby popisać w tobie moje myśli. Co mi się śniłooo, co! Masakra padniesz na tipsy jak ci powiem. Ojć. Przepraszam… Nie masz tipsów. Ja też, bo nie można do szkoły, ale to takie powiedzonko u nas. Tak samo „ambiwalentne uczucia targają mózgownicą mą”. Co prawda nie wiem co to znaczy, ale super brzmi, nie?

Odnośnie mojego snu… Śniło mi się, że moi rodzice kupią mi psa. Wstaję rano i co? I psa nie ma! W sumie dobrze, bo by mi jeszcze nasikał do łóżka. A w zasikanym to nie spałam jeszcze nigdy. No może wtedy jak Mariolę gilał taki jeden i ona popuściła trochę ze śmiechu, ale to nie było u mnie, i nie spałam na tym, to Marioli się śniło.

Zbieram się w sumie do skul. Skul to tak z angielskiego, że szkoła. Fajny mamy slang z moimi dziewczynkami, nie?

W sumie to jest nas trzy. Ja, Zuzka, ja, Mariola, ja i Kaśka. Jak widzisz mnie wśród najwięcej, hehehe. Jestem najważniejsza! Dzisiaj mam wf, więc sobie ogoliłam nogi, pachy i brzuch. Bo na brzuchu też mi rosną włosy, a ja mi się koszulka podwija to go widać. Bałabym się, że takie włosy zobaczy BARTEK ( cmok, cmok, love, love).

Idę sobie strzelić kupkę, a potem makijaż. Zajętą jestem dziewczyną.13.12.2009 ( przerwa, łazienka)AAAAA. Co Kaśka zrobiła! Nie chodzi o to, że dostała cztery ze sprawdzianu. Ja dostałam dwa, bo napisałam wszystko i nie zauważyłam dziesięciu zadań. No i dwa. Ale nie o tym, jaja jak nic! Co ona zrobiła. Takie to śmieszne, że nie mogę. Hehehe.. No bo miałyśmy wf, ja jestem wygolona pięknie i w ogóle, a Kaśka… Ona… bhabuauuhb. Ona zapomniała ogolić drugiej nogi! HAHAHAHAAHAHAH i taka włochata była. Nie mogęęęęę, aż sobie siku zrobię. Do usłyszenia potem pamiętniczku!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Chyba bym musiała tu przekopiować cały wpis, bo po rpostu każdy tekst jest bezbłędny:D:D:D:D


Ale końcówka pierwszego kawałeczka - "Idę sobie strzelić kupkę, a potem makijaż. Zajętą jestem dziewczyną." <pokłada się ze śmiechu:D>


"Masakra padniesz na tipsy jak ci powiem." O.o


 


"Tak samo „ambiwalentne uczucia targają mózgownicą mą”. Co prawda nie wiem co to znaczy, ale super brzmi, nie? " To tez autentyk..masa ludzi mowi super teksty i jest spoko dopóki nie zapytasz co to dokladnie znaczy XD


 


"Dzisiaj mam wf, więc sobie ogoliłam nogi, pachy i brzuch.  Bo na brzuchu też mi rosną włosy, a ja mi się koszulka podwija to go widać." AAAA O.o bleh, coś okropnego,


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.