Agata  zobacz opis świata »

Dopis 3:14 .12 .2009 Nie miałam siły wczoraj pisać...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


14.12.2009Nie miałam siły wczoraj pisać. BARTEK i Aneta są razem. Kochają się bardzo, on uważa ją za całą ziemię swoją, a ona go za cały swój świat. A ja jestem straszna, bo nie jestem niczyim globusem. Umrę jako dziewica. Nie chcę umierać jako dziewica! To nie modne. Ciekawe czy mama jest dziewicą, musiałabym się zapytać, ale troszkę się wstydzę…

Pamiętniku, dzisiaj nie poszłam do szkoły. Zrobiłam sobie wagary, w sumie to nic takiego, że w sobotę, ale lekki stresie był, że mama mnie przyłapie. Smutno mi, że Bartek (zauważ jak go napisałam, już nic dla mnie nie znaczy) wybrał Anetę. No, ale nic nie zrobię. No może makijaż.

Poza tym znalazłam świetną stronę internetową. Bo mam kompa i neta, nie? Każda laska teraz ma, mam nawet swój profil na fotce. Tutaj ci przepiszę linka, poczekaj…www.fotkababnajbahglasdhga.igaigoaspd.12222355456848.pl|chujbladyiwlochatyjaktwojaczapka.pl

Możesz sobie wejść jak chcesz pamiętniczku. Hihi, ale śmieszne!

Jednak znalazłam inną fajną stronę. Demotywatory.pl. Krótki link jak sierść psa krótkowłosego, takie porównanie. I tam na tej stronie daje się minusy jak się nie rozumie obrazków i podpisów. I ja tylko minusy daję! Dałam raz plusa, ale to na swój obrazek. Na obrazku byłam ja i podpis „Cześć jestem Agata, zrób mi jeansy, a kupię ci loda”. To hasło z Galerianek, tych co chodziły po galeriach i miały za to telefony. Też bym tak chciała, ale nie ma u mnie galerii. Tylko sklepy handlowe, ale nie ma galerii. Życie kulturystyczne leży przez to. Jest kino, więc dajemy radę. Hehe.

O komórka mi dzwoni. O jacieeee! KTO TO DZWONI…

Wróciłam pamiętniczku. Dzwonił do mnie Bartek i jak rozmawialiśmy to zapisałam naszą rozmowę markerem na drzwiach, już ci ją tutaj przepiszę!

- Tutaj Bartek, czy to Agata?

- TAK!

- Czy to ty napisałaś na mojej szafce, że jestem chójem bez uszu, a Aneta to dziwka, która nie ma sutów tylko pawie oka?

- TAK!

- Możesz to zmyć i przeprosić Anetę?

- TAK!

- No to cześć.

- Pa!Rozmawiałam z nim! Szkoda, że dzwonił z zastrzeżonego, bo bym sobie z nim pogadała. Zobaczymy się w szkole. Co jak co, jesteśmy już na bazie drugiej !
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 10

Uh drogie Pudelko :) Coz mam napisac. Wiele czytalem dialogów, ale ten po prostu sprawił, że padłem ze śmiechu. Kwintesencja tej postaci. TAK! Wszystkie moje plusy za ten szczery i nieskrępowany śmiech, który mnie ogarnął. TAK!


Boże, Pu, jesteś genialna.


"zauważ jak go napisałam, już nic dla mnie nie znaczy)" Nic!


"chujbladyiwlochatyjaktwojaczapka" XD


„Cześć jestem Agata, zrób mi jeansy, a kupię ci loda”. - mam wrażenie, ze moja wyobraźnia przy takich tekstach jest gówniana xD


"- Czy to ty napisałaś na mojej szafce, że jestem chójem bez uszu, a Aneta to dziwka, która nie ma sutów tylko pawie oka?" < zmarla już zupełnie ze śmiechu > Pawie oka O.O Czuję się, jakbym czytała Dominika... Pawie oka zamiast sutów, niezłe :D


o lol :D Z tym Dominikiem to mi pojechałaś przyjemnie :D


hehe, fajnie, że wyhaczyłaś tego linka :PP :D


czyli dawka śmiechu przed snem zaliczona? :P


I to jaka :D Ja tak pisać nie potrafię zupełnie, ale uwielbiam czytać :D Jak jutro mi przyjdzie plus to dostaniesz ;p


jaaaaaa zarypiscie sie czyta, po prostu zarypiszczadcie, nie? Ok to teges do rzeczy... ;D


nie wedzilam ze cos takiego moze mi sie pdoobac, ale lyakm to jak mody pelikan, swetne i mega mega rozlizniajace!


Ty to masz Pu pomysly! Jak przybeda plusy to sa yours!


plus :D


fajnie, że się podoba, to najważniejsze :D i że jest z tego śmiechu trochę ;P


Rozwaliłaś mnie tą rozmową! ;]

Coś wspaniałego. JEstem entuzjastą takich komedii. Nigdy mi nie szły, więc jakoś nie zagladalem do tego działui, a tu prawdziwy talent. Abstrakcyjność pomysłów i lekkoś ich przedstawienia przypomina mi Shreka i osła spółka z o.o.


Przytaczanie całego wpisu jest bezsensowne, więc rzucę haslami, któe jak sądzę oddadzą cały śmiech do którego mnie pobudziłaś:


nie jestem niczyim globusem-to nie modne-wagary w sobote-zauwaz jak go napisałam(ps.ale go pojechała)-nazwy stron-zrób mi jeansy..(seks..) - życie kulturystyczne-.. i to przytocze bo jest arcydziełem:


" Tutaj Bartek, czy to Agata?
- TAK!
- Czy to ty napisałaś na mojej szafce, że jestem chójem bez uszu, a Aneta to dziwka, która nie ma sutów tylko pawie oka?
- TAK!
- Możesz to zmyć i przeprosić Anetę?
- TAK!
- No to cześć.
- Pa!
" aż szkoda ze takie krótkie! mogł dopytac szczególowo..


- Jestes głupia?


-TAK!


- Jestes postacia opowiadania?


-Tak!


- Dobrego?


- Tak!


- Twoja autorka jest psychiczna?


- Tak!


- no to czesc!


- PA!


Własnie w takim stanie mam umysł po doczytaniu do teraz.


Cześć jestem Agata, zrób mi jeansy, a kupię ci loda - znalazłem ten tekst w analizatorze wejść na naszą stronę i mnie zaciekawiło. No, Pu jesteś tu genialna! Szkoda, że ja nie mogę jak zwykły użytkownik sobie poczytać tylko znowu kierat kolejnego programowania, bo nowy konkurs się zbliża. Może by trzeba zrobić jakiś słowniczek naj-zabawniejszych i naj-celniejszych tekstów zrobić? Cholera, to znowu trzeba zaprogramować. Nie znacie jakiegoś darmowego programisty? Ale musi być dobry, bo jestem wymagający ;)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.