Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 780:14022010 Perspektywa dwóch...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


14-02-2010Perspektywa dwóch tygodni wolnego nie napełnia mnie optymizmem. Czas zawsze ucieka jak szalony. Czuję, że nie będę miał nawet możliwości, by nacieszyć się swoją wolnością. Z każdym kolejnym dniem rozumiem coraz więcej rzeczy. Widzę, jak wszystko wokół mnie staje się przeszłością. Z każdą sekundą tracę jakąś możliwość, podejmuję (być może) zły wybór, a gdzieś w przyszłości czekają na mnie tego konsekwencje. Zatracam się w poszukiwaniach, zagłębiam się w myślach, szukając jakiegoś lekarstwa na wszystko to, co się dzieje, jednak bezskutecznie. Nie potrafię szukać zbyt długo. Brakuje mi cierpliwości - nie potrafię wciąż krążyć w koło, odkrywając co kolejne 360 stopni jakąś część swojego skarbu. To dla mnie za mało. Zbyt mało, by przykuć nawet MOJĄ uwagę. Oczekując od życia więcej, gubię te pozornie nieistotne szczegóły, które z pewnością składają się w pewną logiczną całość. Przestałem doceniać rzeczy małe, zwykłe, wciąż szukając czegoś, co będzie bardziej niesamowite od tego, co się wydarzyło.

I tak nikt nie przeczyta tego. Nikt nie zrozumie, nie pójdzie za mną i nie zatrzyma biegu nieuniknionych już wydarzeń. Cokolwiek byście nie zrobili, skazane jest to na niepowodzenie.

Więc po co to piszę? Może lubię prowadzić monologi?

Ale według Was na pewno chodzi wyłącznie o nabijanie levelu.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Kto jak kto, ale ja tak na pewno nie myślę, ba, nawet po części rozumiem Twoje rozterki. Jestem skłonna nawet twierdzić, że znajdzie się niewielu takich, co myślą, że nabijasz level. ;p


Faktycznie, w dłuższych okresach wolnego czasu jest coś dziwnego, specyficznego, a jednocześnie oczywistego. Ciężko to nazwać i uchwycić, a z drugiej strony pozornie jest banalne - w końcu to czas wolny, dużo czasu na zastanawianie się, czas leci niemiłosiernie, ale za tym wszystkim jest coś jeszcze.


Wnioski.. heh, są oczywiste, każde zdarzenie ma swoje konsekwencje, ale czy zawsze są one złe?


Powodzenia w każdym razie w poszukiwaniach i ogarnianiu wszystkiego. :)


(hah, się rozpisałam^^)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.