Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 525:17 .03 .09 Wszystko przemawia przeciwko mnie...

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


17.03.09Wszystko przemawia przeciwko mnie. Na dodatek strasznie się rozleniwiłam. Dopiero co wyzdrowiałam, a już znowu chora! Tym razem zapalenie ropne czy coś w tym stylu... Na dodatek z piekarni dzisiaj zadzwonili i oznajmili, że jutro dostarczą mi dwa tysiące pieczonych baranów z chleba. W domu mam ich już osiemset. Mam im zawiązać kokardkę na szyi, a potem do woreczka i kolejna kokarda! Wszytko byłoby ok, gdybym miała na to czas. Tyle rzeczy do zrobienia, a tak mało czasu! Pożyczy mi ktoś może kilka godzin ze swojej doby?

Muszę przenieść dane ze starej strony, na nową, a troche tego jest. Do czwartego kwietnia powinnam napisać strone internetową na konkurs... Powinnam, teraz wiem, że nie dam rady. Za miesiąc na dodatek mam egzaminy. Powtórzenia, plus ostre wkuwanie na konkursy juraskie. Na dodatek na przeklęta choroba!

Zła jestem na siebie. Tak strasznie uważałam na siebie, a jednak coś złapałam.

Mam słaba odporność, na dodatek przewlekła choroba nerek. Lekarka dzisiaj mi powiedziała, jak u niej byłam, że daje mi dość ryzykowne leki. Mogę po nich dostać wysypki i mieć objawy alergiczne. Niestety to konieczne, bo zapalenie, które mam bardzo źle wpływa na nerki, a nie chce znów być w szpitalu. Na pewno nie teraz...

Przynajmniej trochę grosza wpadnie za te barany, a znajomi na pewno mi pomogą. Jedna pociecha.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.