Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 770:20100131 Zastanawiam się...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


2010-01-31Zastanawiam się, co teraz jest dla mnie gorsze: nadmiar obowiązków, a może chwile ciszy i samotności? Liczyłem, że gdy ustawię w komunikatorze status: "PoGGadaj ze mną", to ktoś się odezwie, zaczepi, zacznie nawet tak błahy i oklepany temat o pogodzie. Jednak nic się nie wydarzyło. A nie będę wiecznie pisał pierwszy, bo wystarczy to, jak niektórym się narzucam, jaki jestem nadgorliwy. Czasami słyszę, że chciałbym na siłę zbawić cały świat, a później, że tylko go niszczę. Więc jak mam postępować? Nie rozumiem ludzi, ale częściej już samego siebie.

Zastanawiam się, co ja będę robił w tym całym Młodzieżowym Radiu Internetowym? Zapał był ogromny, ale raczej nie pasuję do żadnej grupy. Na razie będę zajmował się filmem i książką. Prawdopodobnie nic nie przyszykuję w nadchodzącym tygodniu, chociaż muszę. Więc o czym pogadać? Jaki temat poruszyć? Kurcze! Jak tu w audycji wyskoczyć do ludzi, kiedy nie ma we mnie żadnego entuzjazmu, optymizmu. Nienawidzę zimy, bo zawsze czuję się beznadziejnie. Chciałbym wiosny, lata, a nawet jesieni, byleby nie zimy: śniegu, mrozu i krótkich dni.

Słucham muzyki, która jak zawsze koi moje serce, leczy je ze wszelkich ran lub przynajmniej uśmierza ból. Na jakiś czas. Uwielbiam muzykę, ale z treścią, z przesłaniem, a nie wyjące (pseudo)gwiazdki POPu (innych gatunków muzycznych również), których teksty zieją kiczem.

Kończę swoje wywody, których i tak nikt nie czyta.

Do spisania,

Keen
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Zawsze możesz do mnie zagadać, chociaż widzę, że niodpowiedziałem na GG, bo mnie nie było. Może byś chciał podyskutować ze mną o swojej audycji radiowej? Nie wiem czy się na tym znam, ale robiłem cykl ponad 20 audycji w Poznańskim Radio Obywatelskim. A kilka dni temu w radio akademickim zobowiązałem się podesłać im scenariusze kilku audycji radiowych, bo chcą promować moje pasje.

Nie oferuje ci pomocy by narzucać tematy. Ale tak mi włąśnie przyszło do głowy, że skoro masz się zajmować książką to może by ich zainteresowało coś z Piszmy.pl? Mogę ci podesłać "Kaina" pisanego na Opowiadam.pl przez dziesięciorga autorów w tym w połowie licealistów. Możnaby to umieścic w audycji o książkach nastolatków. Przecież są nawet takie bestsellery, a w Polsce też jest jakaś poczytna nastolatka.

Kamil! Słońce, do mnie to już się nie odezwiesz, to ja zawsze się odzywam ;p A czasem mógłbyś, coś napisać ;))
Ja też nie cierpię zimy i zawsze jestem w słabym stanie psychicznym, kiedy ona trwa... ;/
A ty głowa do góry i myśl nad tematem :D
A może coś o Avatarze? -- Boski film!
Albo... sama nie wiem, ale jak coś mi sie przypomni to Ci jeszczę napiszę ;))

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.