Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 533:21 .03 .09 Za oknem jest jeszcze odrobina...

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


21.03.09Za oknem jest jeszcze odrobina śniegu. Zapowiada się jednak, dość ładny dzień. Czuję się już o niebo lepiej. Widać, że lepiej i błyskawiczniej działają zaszcyki. Ja osobiście sie ich nie boję. Bo czego? Malutkiej igiełki? Nie rozśmieszajcie mnie.

Wczoraj miałam poważna rozmowę z Łukaszem. Wydaje mi się, że chyba zrozumiał swój błąd. Obiecał spróbować rzucić palenie. Jak na razie nie będzie przy mnie palił. Jeśli dotrzyma słowa, to będzie znakomicie!

Rozpiera mnie wena. Mogłabym cały czas pisać, gdybym miała jeszzce gdzie. Macie może jakies sensowne propozycje?;)

Wczoraj dodałam nowy felieton. To raczej taka zabawa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Może być zabawnie. Zbliżają się święta. Z nimi prima aprilis, dyngus i egzaminy. Jakoś nie mam głowy ani ochoty siedzieć nad książkami.

Jestem pewna, że się dostanę tam, gdzie chcę iść. Jak na taki wysoki poziom informatyki w tej szkole, przyjmowali w zeszłym roku od siedemdziesięciu punktów. Śmieszna liczba. Tyle miałam z próbnych egzaminów. Nie powinnam się martwić, ale na pewno kilka dni przed zacznę powtarzać. Szczególnie, że jestem do tylu, przez te choroby.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.