Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 41: 21 .08 . W domu tylko ja i mamuśka ,...

« poprzedni dopis
 

Drache 42

Od: 11.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 4,

Dopisów: 172,


***

21.08. W domu tylko ja i mamuśka, ojciec w pracy a brat w sanatorium, bo podobno ma problemy z kręgosłupem i dostał skierowanie. Ja aktualnie cierpię. Kolacja i woda popijana później znalazły się w toalecie. Nie spałem przez całą noc, rodzinie również nie dawałem spać.

Dziś byłem u lekarza. Nie wie, w czym rzecz, ale nie wykluczał zapalenia wyrostka.

A aktualnie przede mną woda w szklanicy od Tyskiego (jeden duży łyk co jakiś czas) i kleik ryżowy. Inaczej nic w organizmie nie zostaje i znów robię się głodny. A najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę nie wiem, skąd to wszystko się wzięło.

Projekty wszystkie musiałem odłożyć, plany na tydzień poszły w diabły, a ja kuruję się, bardzo powoli i ostrożnie. Nigdzie nie wychodzę, bo zaraz chwyci mnie chęć na zwrócenie choćby i wody (nie spodziewałbym się, że i ją nie przyjmie żołądek), a poza tym co to za przyjemność wlec się noga za nogą?

Dlatego wypoczywam. Staram się nie robić nic wymagającego wysiłku, staram się nie kusić losu i głównie leżę. Tylko ile można?

W sumie po co ja się rozpisuję o takich problemach? Pewnie dlatego, że mam je niezwykle rzadko. Ostatni raz, gdy byłem poważnie chory, dwa tygodnie spędziłem w szpitalu z zapaleniem płuc, a kolejne dwa w domu, z ospą (ospa w wieku osiemnastu lat... Porażka).

Na całe szczęście jednak są wakacje i mam czas, by się wykurować. Oby tylko na studiach nic mnie nie złapało.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.