Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 582:22 .04 .09 Dzisiaj pisałam test humanistyczny...

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


22.04.09Dzisiaj pisałam test humanistyczny. Okazał się nad wyraz banalny. Wczoraj miałam trzydzieści siedem stopni. Ciągłe skurcze brzucha itp. Stres. Dobrze, że mi przeszło. Z tego co się dowiedziaąłm, nie tylko ja miałam takie objawy stresu. Widać, większości zależy, by dobrze go napisać. Nie było nikogo zewnątrz. Doskonale! Oby też było tak jutro! Wylosowałam numer dziewiętnaście i siedziałam na końcu. Dzisiaj było mi to obojętne. Jutro bym chciała znowu na końcu... Jak humana się nie bałam i wiem, że 40 pk mam na bank, to matematycznego się boję. Na próbnym miałam dwadzieścia punktów tylko... Arkusz z wynikami ma być o drugiej na necie. Jeszcze godzina cała...

Zastanawia mnie tylko jedno. Jak można było ułożyć tak banalny test? Wszystko było podane jak na tacy, dosłownie! Tylko temat wypracowania mi nie podszedł... Spodziewałam sie lektur a tu taki kaprys, że nie było ich!

Temat wypracowania był taki: Wędrówka,tułaczka, wyprawa - podróż niejedno ma imię. Uzasadnij trafność tego stwierdzenia.

Niby banalny, no ale mi nie podszedł. Napisałam o Mojżeszu i wędrówce do Ziemi obiecanej oraz o tułaczce Odyseusza.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Ja zdaje się miałam temat "pieniądze szczęścia nie dają" - coś z prawidłowością stwierdzenia ;D


Albo o spotkaniu z idolem... nie pamiętam ^^ w każdym razie dostałam max punktów -1punkt... dobry temat i na próbnej i na oficjalnej się trafił :)


Trzymam kciuki za matmę ;p ja miałam 28punktów - cud ;p


''Moj(ż)eszu i wędrówce do (Z)iemi (O)biecanej oraz o tułaczce Odyseusza.'' Miałam z humana 45;) a z  matmy cudem- 27;) Miałam temat o ogrodach... Można było się wykazać znajomością historii sztuki:) Ogólnie byłam zadowolona, a odjęli mi parę punktów z hum... Również trzymam kciuki***


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.