(Nie)perfekcyjne życie Perfekcyjnej.  zobacz opis świata »

Dopis 1:23 maja , sobota , godz . 21:43 Dzisiaj po raz...

 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


23 maja, sobota, godz. 21:43Dzisiaj po raz pierwszy w życiu spałam w dzień.

Wczoraj byłam na imprezie urodzinowej u Vaylet. Potem tam nocowałam. Gadałyśmy do drugiej. Nie mogłam zasnąć, spałyśmy niecałe cztery godziny. No, a że odrabiamy za 2 maja, dzisiaj czekała mnie jeszcze wizyta w szkole. Miałam czytać tekst o patronce szkoły na nudnym jak zawsze apelu. Mówiłam do mikrofonu jak pijana, oczy mi się kleiły. Gdy przyszłam do domu, usiadłam na kanapie, mówiłam coś do mamy i w połowie zdania odpłynęłam. Podrzemałam dwie godziny i dzisiaj czeka mnie kolejna, bezsenna noc.

W czwartek byłam na dyskotece. Zwykłej, szkolnej. Chłopaki prosili do tańca, odmawiałam. Nie cierpię wolnych. Jednak musiałam się zmusić, bo taki jeden D., ostrzegł mnie, że się zabije, jak z nim nie zatańczę. Cholerny szantażysta, jednak nie mam zamiaru mieć wyrzutów sumienia do końca życia. Gdy go wreszcie objęłam, myślałam, że zwymiotuję. Odliczałam sekundy do końca piosenki, a kiedy nadeszła ta upragniona chwila, zwiałam gdzie pieprz rośnie. Byle dalej od koszmaru. Nie wiem, co się ze mną dzieje. Zdaje się, że wyrosnę na jakąś feministkę. Inne dziewczyny powtarzają, jakie to cudowne, kiedy chłopak trzyma cię w talii i kiedy ci szepcze do ucha czułe słówka... Och, cud, miód i fistaszki. Wolę poczytać książkę. Coś ze mną nie tak...?

Jutro śpiewam na Dzień Matki w Domu Kultury. ,,Kocham Cię życie". Taaa, jasne. Naprawdę bardzo Cię kocham. Szczególnie, kiedy nic mi nie wychodzi, a cały świat wali mi się na głowę.

Mam mnóstwo przyjaciół, żyję w wiecznym tłumie, a czuję się taka samotna. Cholera, to brzmi jak kiepski tekst jakiejś desperatki w dramacie obyczajowym.

Moje życie jest tak totalnie perfekcyjne, że chce mi się śmiać.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

eh coz samotnosc w tlumie zawsze tak jest i niejest z toba cos nietak wszystko jest oki czasami kazdy tak ma


Ojej, dzięki za plusa ;* Uzasadnij go, bo moderatorzy nie lubią, gdy daje się minusy i plusy bez uzasadnienia ;]


Perf, jak dobrze nas znasz ;p


A jakże xD


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.