Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 615:24 .06 .09 Dzisiaj idę do dentysty...

« poprzedni dopis
 

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


24.06.09Dzisiaj idę do dentysty. Chyba z rok u niego nie byłam. Przydałaby się jakaś wizyta kontrolna. Może nawet i wybielenie zębów sobie strzelę, a co!

Wczoraj wreszcie zobaczyłam się z Agą! Nie było jednak sposobności, by pogadać sobie tak od serca. Wybawiłam się jednak, zaszalałam! Tego mi brakowało. Przy Agnieszce mogę robić wszystko, nie zważam na otaczających mnie ludzi.

Zostały dwa dni, do ogłoszenia progu punktowego w szkołach, a zarazem dowiedzenia się, czy mnie przyjęli. Staram się o tym nie myśleć. Co będzie, to będzie...

Babcia u nas mieszka. Z jednej strony się cieszę, bo nie musimy się o nią martwić, lecz z drugiej... Ma pretensje o wszystko... O której wstaje z siostrami, że siedzę w pokoju, że jem to, a nie to itp... A ostatnio Ula powiedziała jej, że do czwartej rano rozmawiałam z Sebastianem na skype... Jakby jej to przeszkadzało... Nie było mnie słychać, bo byłam bardzo cicho. Babcia oczywiście zaraz doniosła mamie i teraz nie mogę wieczorami przesiadywać na komputerze.

Trochę mnie to dobiło. Na dodatek mama niechętnie mnie z domu wypuszcza. Co dopiero mówić, bym pojechała do miasta lub okolicznego miasteczka, by spotkać się ze znajomymi... Nawet nie wiem dlaczego. Traktuje mnie tak, jakbym coś przeskrobała i to nie było byle co... A nic nie zrobiłam. Nie mam pojęcia o co może jej chodzić, a pogadać się z nią nie da, bo babcia cały czas jest w salonie, a gdy idzie się położyć, to mama zajmuje się jakąś robotą, a nie chcę jej przeszkadzać...

A teraz z innej beczki. Jestem z Sebastianem. Postanowiłam mu zaufać, ale boję się, że on też mnie zrani... W piątek wyjeżdża na wakacje nad morze na tydzień. Mam nadzieję, że mu pogoda dopisze.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.