Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 508:27 lutego 2009 r . piątek godz . 15:03 Świetnie...

« poprzedni dopis
 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


27 lutego 2009 r. piątek godz. 15:03Świetnie, po prostu bosko! Wróciłam ze szkoły z bolącym jak cholera gardłem. Dostałam dzisiaj dwie szóstki, z matmy i biologii...Nic dziwnego, że tak skromnie obwieszczę.

Wyszłam z psem, wyrzuciłam śmieci i wyjęłam z auta śledzie w sosie salsa. Ekscytujące.

Wróciłam do ciepłego mieszkanka, włączyłam laptopa i weszłam na Piszmy.Pl. Jak co dzień. Wyssałam trzy tabletki Neoangin, który i tak mam mnie widocznie gdzieś, bo gardło jak piekło, tak piecze. Słuchałam RMFu i zjadłam całą paczkę słonecznika. Oczywiście obranego. Wsypałam do miski i przylepiałam ziarenka do języka. Wygodne.

Czytam jakąś głupią książkę s-fi, czego nie cierpię. Ale człowiek musi w życiu próbować różnych rzeczy...Ech, ciężka ma dola. Wybrałam gimnazjum, a moja najlepsza przyjaciółka zapisała się do innego. Świetnie, prawda? Gorycz. Miałam świeczki w oczach. Nic mi się nie chce. Mam napisać referat, uczyć się do konkursu z historii...Odechciewa się życia. Zepsuty weekend. Ale jutro wybywam do Vaylet na seans filmowy. Może utopimy smutki w sikach[mowa o słabiuśkiej herbacie!], które obie ubóstwiamy.x x xJakby kto pytał, to mój autentyczny pamiętnik :)
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Och, to znaczy, że moja osoba występuje w Twym pamiętniku x)? :p


nom xD


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.