Szpital -Piszmy-  zobacz opis świata »

Dopis 21:A ja , jak zwykle mam problemy...

« poprzedni dopis
 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


A ja, jak zwykle mam problemy. I jak to zwykle sama z sobą. A bo mleko wykipiało, a bo dziecko zapłakało. Takie babskie bajdurzenie. Ale najbardziej mi żal, tych gadek po sam świt, tych nic nie mówiących sms-ów, o literach nabrzmiałych treścią.

Tu mogę pisać do woli. I tak nikt nie pojmie co piszę, nawet on. Psychiatrze się mówi wszystko, nieważne czy ładnie, czy składnie. Tu wyrzuca się ból z serca (choć on i tak pozostaje w nas).

A... o czym to ja właściwie pisałam? Acha...

Zostawił mnie jak śmieć na roztaju dróg. Zabrał się i już! Prawo mężczyzn! i JESZCZE WMAWIAŁ MI, ŻE MA WAŻNE POWODY! Śmiechu warte! Ale cóż tam. Tak widocznie musiało być. Posłużyłam jako zabawka, szmaciana lalka. Nawet mu do głowy nie przyszło, że ja tez mam jakieś uczucia, że mogę coś chcieć, a czegoś nie. Po prostu zadecydował sam. Jakbyśmy wcześniej nie decydowali razem. Wtedy umiał pytać? A potem nie?

Minęło tyle czasu, a w pamięci tkwi pytanie: Dlaczego? Dlaczego do jasnej cholery?1... Może kiedyś usłyszę odpowiedź na to pytanie (niekoniecznie z jego ust)w innym wymiarze lub w innym świecie. Tym lepszym, bez skaz. Ale na razie muszę poradzić sobie sama z sobą. Podobno jestem twarda, więc sobie poradzę. Tylko,dlaczego tak boli?...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

..."bo samce to ZŁO", jak to się zawsze po kielonie gada... co zrobić :/ współczuję bo sama przez coś takiego przechodziłam.


Dzięki. Może wiesz jak szybko ukoić głpie serce, bo jak rozum wiem.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.