Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 670:A ja sobie gram na gitarze i o! Ma takie piękne...

« poprzedni dopis
 

haQna 4

Od: 10.07.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 12,


A ja sobie gram na gitarze i o! Ma takie piękne, nowe nylonowe strrruny:) Uczyć się na metalowych to samobójstwo, więc zainwestowałam. :) Chociaż i tak, znając mnie, po tygodniu granie mi się znudzi i powieszę sprzęt na ścianie... Póki co, będę sobie brzdąkać. A co, nie wolno?

Wakacyjnie było i się skończyło. Zostało mi tylko parę wspomnień po imprezach, i, co gorzej, parę dziur w tych wspomnieniach. Ale co z tego. Chłopa jak nie było, tak nie ma. To co, że przedwczoraj z nim spałam, skoro jest tylko przyjacielem? Znaczy się, chciałam napisać, spałam OBOK niego.:) Takiej przyjaźni lepiej nie psuć głupimi wybrykami. W razie czego zawsze mogę mu się wypłakać w rękaw, a nawet jak przypadkiem nasmarkam, to złego słowa mi nie powie! A z nikim się tak czekolady nie je jak z nim... Wysoki, przystojny, na każde zawołanie, ciepły, troskliwy, i popić też z nim można. Pomoże zawsze i wszędzie, przytuli, kiedy ryczę... Ej, więc tak w ogóle, to po co mi facet?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Szczęściara ;]


wiem :D


*piękne[,] nowe


*Emotikonki: ":)", mogą zostać, ale przed nimi postaw "."


*strrruny - potrzebne to potrójne "r"? Może lepiej "struuuny" :D


*Póki co [/jednak], będę


*imprezach[/,] i


*z tego[/,][.] [/c][C]hłopa


*niego[.]:)[ ]Takiej


*na[/ ]smarkam


*{W razie czego zawsze mogę mu się wypłakać w rękaw, a nawet jak przypadkiem na smarkam, to złego słowa mi nie powie! A z nikim się tak czekolady nie je jak z nim.} - widzę taka mała dygresja ;) Jak coś, to nie jest uwaga ;]


*Pomo[/z][ż]e


*wszędzie[/,][.] [/p][P]rzytuli


*ogóle[,] to


 


Ogólnie dopis fajnie napisany. Ja też muszę zacząć się uczyć grać na gitarze ;]


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.