Instynkt  zobacz opis świata »

Dopis 6:Adam zatrzymał się na środku korytarza ....

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Adam zatrzymał się na środku korytarza. Zacisnął pięści i w duszy zaczął krzyczeć, płakać i mówić. Jego twarz była blada, wysokie czoło delikatnie się zmarszczyło. Myślał. Czuł się dziwnie. Był wampirem, ale jeszcze trzy dni temu był normalny. Zatęsknił za matką i ojcem, ale pomyślał, że teraz w nim płynie ich krew. Roześmiał się w duchu.

- Cześć, zgubiłeś się? - Niska blondynka o szatańsko czerwonych oczach podeszła do Adama i oparła się o parapet.

- Twoje oczy... - Adam niepewnie spojrzał na nią.

- Przed chwilą byłam na polowaniu, to normalne. Jestem Amanda - wyciągnęła rękę do chłopaka i uśmiechnęła się.

- Adam - uścisnął rękę i uśmiechną się.

- Co ja widzę. Wampir? Który dzień? O mamo, jakie masz duże kły - Amanda przyjrzała się uważnie kłom chłopaka.

- Dzień? Od dwóch godzin wiem, że jestem wampirem... - Adam ufnie powiedział do dziewczyny.

- Aha, to jesteś jakiś wyjątkowy czy coś. - Wzruszyła ramionami. - Idziemy do dormitorium, chodź. - Pociągnęła go za rękę a po drodze opowiadała o tym, że wszystkie wampiry uczulone są na czarną porzeczkę. Adam cieszył się, że znalazł już jakąś koleżankę, ponieważ jako nowy uczeń nikogo nie znał. Weszli do dormitorium - obszernego pokoju z mnóstwem krzeseł, stołów i książek. Na środku paliło się ognisko, a dookoła siedziały dzieci i smażyły sobie kiełbasę i kromki.

- Och, znowu to samo... Raz w tygodniu wymyślają jakąś głupią atrakcję dla wszystkich. Tydzień temu bawili się w chowanego, oczywiście po przemianie w gacki, dzisiaj ognicho... - Amanda opadła na krzesło i ściągnęła buty.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Amanda Twardosz - pochodzi z rodziny wampirów, tylko jej prababcia była normalnym człowiekiem. Jest dumna z tego, że jest wampirem. Dlatego wie o nich wszystko, jednak inne rzeczy jej nie interesują. Lubi nawiązywać nowe przyjaźnie, ma 15lat.

dopis był świetny jak zwykle. tylko jedno co mi się nie podoba to te żułte ściany w nietoperze. troche takie bez wampirzego gustu i dziwnie się kojarzy z jakimś pięcioletnim \'fanem mroku\'. ja bym to poprawił, ale decyzje pozostawiam tobie

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.