Razem z falami.  zobacz opis świata »

Dopis 6: Adrian położył się do łóżka . Czuł...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***

Adrian położył się do łóżka. Czuł, że jest zawstydzony, podniecony i zły równocześnie. Obrócił się na bok i zwinął się w kulkę. Po chwili spał. Jego sen był niespokojny, ponieważ czuł na sobie cały czas wzrok nauczyciela.

Trzy godziny później matka Adriana weszła do niego do pokoju. Chłopak leżał rozwalony i odkryty na łóżku.

- O boże... -Szepnęła patrząc na wypukłość w spodniach chłopaka. Przykryła go ostrożnie i rzuciła okiem na komputer. Trzy gołe dziewczyny uśmiechały się do niej radośnie trzymając dłonie w intymnych miejscach. Z początku była zszokowana. Po chwili usiadła przed monitorem i oglądając się czy syn śpi wpisała wolno: "porno panowie". Oddała się radosnemu odprężeniu.***

W tym samym czasie Wiktor nalewał ciepłej i pachnącej herbaty do zielonych kubków. Miał gościa - Olę, z którą pracował w poprzedniej szkole. W poprzedniej pracy łączyły ich bliskie stosunki, kilka razy prawie skonsumowali swoją znajomość.

- Brakuje nam ciebie, twojego francuskiego języka... - Uśmiechnęła się obłudnie. Wiktorowi przypomniał się uśmiech Adriana i westchnął ciężko.

- W tej szkole jest trudniej niż u nas - westchnął Wiktor i usiadł obok Oli na kanapie.

- Opowiedz mi o tym - odrzuciła włosy do tyłu, lekko nachyliła się do Wiktora i uśmiechnęła się. Wiktor zaczął opowiadać, z Adriana zrobił anonimową dziewczynę, bo nie chciał, żeby Ola wiedziała o wszystkim. Kobieta w pewnym momencie złapała dłoń mężczyzny i zaczęła ją gładzić. Wiktor oddał się pieszczocie. Po chwili całowali się namiętnie, a Ola ściągała z siebie ubranie. Nachyliła się do Wiktora i go pocałowała wolno i namiętnie.

- Och, Adrian - szepnął nauczyciel wijąc się z rozkoszy. Ola usiadła na podłodze zasłaniając swoją nagość.

- Adrian? - Zapytała wydymając usta i ubierając się wolno. Wiktor nawet jej nie zatrzymywał. "Coś ze mną nie tak"- wyszeptał już w łazience przemywając twarz zimną wodą.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Ola, mówisz? ;)

Tak :P

Oo nie mogę;D Wesoła mamuśka i wszyscy naraz napaleni;D Rewelacja:)

Mamusia też mnie rozbroiła.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.