Razem z falami.  zobacz opis świata »

Dopis 1:Adrian powoli wyszedł z klasy wzruszając...

 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Adrian powoli wyszedł z klasy wzruszając ramionami. Ociągał się, ponieważ dyrektorka zapewnie znów będzie coś przynudzać. Nota bene Adrian często był na dywaniku, ostatnio - tydzień temu - za wulgarną odpowiedź w kierunku nauczyciela. Wszedł do gabinetu i skinął głową sekretarce, która uśmiechnęła się radośnie. Młoda, wysoka i szczupła idealnie kontrastowała z niską i owłosioną dyrektorką.

- Adrian... Znów. Proszę siadaj - pani Fułka nalała sobie kawy do filiżanki z całującą się parą i usiadła za biurkiem. Jej obfity biust oparł się na drewnianym blacie. - Co znów? Słucham... - Wzięła filiżankę i zgrabnie odginając palec zaczęła pić.

- Zapytałem się tego nowego, Wiktora czy mogę mu zrobić loda, on powiedział, że tak, ale na osobności. I mnie wysłał tutaj - Adrian uśmiechnął się. Zmienianie faktów na swoją korzyść dobrze mu wychodziło. Dyrektorka odstawiła natychmiast filiżankę, a jeden łyk kawy spłyną jej po tłustej brodzie.

- Słuch-am - zapytała drżącym głosem.

- Nie dość, że szpetna to i głucha - mruknął chłopak - Nie, nic. Tak żartowałem. Mogę iść? - Został odprawiony szybkim ruchem ręki.***

Wiktor zbierał książki ze swojego biurka w pokoju nauczycielskim, gdy poczuł czyjś oddech na swoim karku.

- Przyszedłem - drwiący głos Adriana lekko go zdenerwował.

- Siadaj tam - nauczyciel wskazał na jeden z foteli samemu siadając na krześle.

- A nie mogę tutaj? - Adrian usiadł na kolanach nauczyciela, ale szybko wstał i przysiadł na wskazanym fotelu.

- Opowiedz mi o swoich wakacjach - poprosił nauczyciel po francusku. Adrian opowiedział, a Wiktor z każdą chwilą coraz bardziej lubił tego chłopaka. Ten akcent, interpretacja końcówek, słownictwo. A Adrian wymyślał historię o wspaniały wakacyjnych przygodach i postanowił, że będzie lepszy z francuskiego od tego dupka - nauczyciela. Bo kim to on jest?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 6

Daję plusika;] Ja też chce taką dyrektorke mieć!!;]Na pewno cos dopiszę, lecz teraz nie mam weny, tak jak przez ostatnie 3 miesiące...

Zapomniałam o plusiku;]

Kurczę, korci mnie żeby się dopisać, ale jakoś nie mam pomysłu:( Ale może się jakiś znajdzie;)

< korciu korciu > Dopisuj się, najwyżej cię zabijemy :D

Za świetny wpis i oczywiście twoje nieocenione poczucie humoru ;)Isis - liczymy na ciebie ;>

Hehehe;D :D

Postaram się ruszyć głową i coś wymysleć;)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.