Razem z falami.  zobacz opis świata »

Dopis 15:Adrian wolno skierował się na plażę ,...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Adrian wolno skierował się na plażę, ponieważ chciał przemyśleć kilka spraw. Usiadł na wydmie i spojrzał na morze, było spokojne i bardzo jasne. Chłopak złapał garść piachu w dłoń i zaczął go sypać, tak, że uformowała się górka.

- Wiktor... -szepnął i zacisnął usta. Zastanawiał się, kim jest Ola, co robi, dlaczego Wiktor był taki nerwowy i co będzie dalej.

- To zabronione przecież z nauczycielem - przeszedł go dreszcz na myśl o pocałunkach. Jego rozmyślania przerwał cichy szloch. Zobaczył dziewczynę, która szła brzegiem morza i ocierała wielkie jak groch łzy. Wszędzie panowała cisza, więc odgłos siąkającego nosa był słyszalny.

- On ma Olę, a ja będę miał tę - pomyślał mściwie Adrian i ruszył do dziewczyny. Była wysoka, miała długie blond włosy i mnóstwo piegów.

- Mogę ci w czymś pomóc? - zapytał Adrian stając na przeciw dziewczyny.

- Zginęła mi Saba - powiedziała cicho dziewczyna ocierając nos.

- Pomogę ci szukać - Adrian uśmiechnął się. W duszy mu wrzało na myśl, co Wiktor i Ola muszą robić.***

Dwójka nauczycieli siedziała na kanapie i rozmawiała.

- Masz ochotę na małe conieco? - zapytała kokieteryjnie kobieta przysuwając się do mężczyzny.

- Olu, nie chcę cię urazić, ale między nami koniec... To, co się zdarzyło wtedy w szkole, to już nie istotne - mężczyzna wstał zmieszany.

- Powiesz mi, że to nie przez ciebie ta dziewczyna popełniła samobójstwo? - Ola wstała i zalotnie zamrugała. Wiktor spiorunował kobietę wzrokiem i lodowatym głosem poprosił ją o wyjście. Potem usiadł na kanapie i nalał sobie jeden kieliszek wina, drugi, piąty. Butelka wina była pusta, a Wiktor utopił wspomnienia w upojeniu alkoholowym.

- Adrian - szepnął przez sen obracając się na drugi bok na kanapie.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3


komentarze się uzasadnia... ;D

To się nazywa komplikacja! ;)Tylko wydaje mi się, że powinnaś oddzielić gwiazdkami ten moment z Adrianem i nieznajomą od rozmowy Wiktora z Olą.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.