Fotograf  zobacz opis świata »

Dopis 13:Alexa ścięło . Przez moment wydawało mu się...

« poprzedni dopis
 
Alexa ścięło. Przez moment wydawało mu się, że były szpicel spojrzy na niego, uśmiechnie się i spokojnie odpowie, że to szpieg partyzantów. Co prawda fotograf wyciągnął go z lochów i miał u niego nielichy dług, ale cóż... starych nawyków nie da się pozbyć tak łatwo. A Bełt był bardzo dobrym szpiclem. I nie gorszym cwaniakiem. Jakby w odpowiedzi na te myśli Norman rzeczywiście odwrócił się do niego i uśmiechnął.

- To Alex, jest nowy w biznesie. – zwrócił się do Bena – Chce się u mnie trochę podszkolić.

- Czyli nadal jesteś w biznesie? – spytał Ben, a fotograf skontaktował, że mowa w tym momencie o szpiegostwie – Dawno cię nie było widać... Niektórzy mówili, że gnijesz już w jakimś lochu.

- Nie obchodzi mnie, co mówili. A co do biznesu... byłem wyłączony przez kilka lat, ale mam zamiar zacząć znowu. Wiesz... stara miłość nie rdzewieje.

- No pewnie! – Ben szturchnął Bełta w ramię i chyba tylko cud sprawił, że dawny szpicel nie upadł po tym na podłogę – Cholera, cieszę się, że cię widzę! Zniknąłeś na tak długo, że nawet ja zaczynałem wierzyć w te plotki! Ale skoro już jesteś, wypadałoby to oblać i się nieźle zabawić!

- Z chęcią... tylko, że nie bardzo jest za co.

- To nie problem! Grubasa już nie ma, teraz interesem kieruje Mnemozyna, a ona ma do ciebie słabość, z pewnością pozwoli Ci się zabawić za darmo. Dawaj stary. – machnął ręką, żeby szedł za nim – Ty tez chodź młody.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

*z pewnością pozwoli [c]i się zabawić za darmo. - To nie list, by używać formy grzecznościowej.


*[t]y te[ż] chodź młody.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.