Kto pokochał Allie G.?  zobacz opis świata »

Dopis 24:Allie pobiegła do łazienki i osunęła...

« poprzedni dopis
 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


Allie pobiegła do łazienki i osunęła się na podłogę. Cały świat zwalił jej się na głowę. Dlaczego wszystko było źle? Dlaczego akurat ona musiała być obiektem kpin wszystkich? Dlaczego?! Szlochała i szlochała, czując, że zaraz pęknie jej czaszka. Minęło dobre dwadzieścia minut, gdy uspokoiła się. Pociągnęła nosem, wzięła głęboki wdech i wstała. Zastanowiła się czy iść na lekcję... Nie, na pewno nie pójdzie. Co to, to nie. Nie da tak sobą pomiatać. Ruszyła do szatni i cudem przemknęła niezauważona przez woźną. Ubrała się szybko i wyszła na świeże powietrze. Wróciła do domu. Na szczęście nikogo nie było. Padła na łóżko. Pierwszy gest jaki wykonała to wyciągnięcie ręki po książkę od matematyki, jednak opamiętała się. Skoro nie mogę poprawić jedynki, nie poprawię, pomyślała z wściekłością, Już nigdy.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 7

Och, nagle wredna nauczycielka opuściła klasę i wkroczyła do łazienki aby... ją pocieszyć? To nierealne.


realne :/ co w tym dziwnego?


Może użyję innego słowa: mało prawdopodobne? To dość dziwne, że nagle zmieniła zdanie i to po ucieknięciu z lekcji ;/. Wyobraź sobie to w szkole ;/.


ten wpis nie pasuje do reszty;/ wez to jakoś popraw. zgadzam się z Vay. to nie pasuje! kurcze, a takie to fajne przed tym wpisem było;/


Zaraz zmienię ;) Ale dopiszesz się?


sorry, że krótkie, ale pomysłu nie miałam ; p


lepiej;) dopiszę w wolnym czasie;) pozdrawiam***


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.