Bar Pod Rozbrykanym Kucykiem

nifi 15

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 37,


Opis świata:

Świat fantasy, wszystkie rasy dozwolone. Miejsce poza czasem[znaczy to tyle, że tu może się spotkać mutant z laserowymi pukawkami, z wampirem wyposażonym w katanę, czy też kosmita vs elf]. Jak widać nie ma nic z góry ustalonego.Wątek jest przeznaczony do freestylowego odgrywania [jednej!] postaci w karczmie. Można oczywiście pisać też o wydarzeniach spoza niej, jakieś wspomnienia, czy też odbywane w czasie rzeczywistym wyprawy do miasta, lasu, czy też gdziekolwiek indziej. Można się do nich przyłączać, lecz tylko za zgodą osoby, która wprowadziła ten wątek.

Jak widać nie ma z góry ustalonego celu. Każdy może wprowadzać własny dla swojej postaci. Inni jeśli chcą mogą się do nich przyłączać, bądź obrać przeciwny.

Odgrywamy tylko swoją postać.Zabić druga osobę można, za porozumieniem stron.

Postać, która zdechnie, gdzieś w trakcie, może zostać przywrócona do życia, jednak tylko, jeśli taka jest wola piszącego i tylko wtedy, gdy całe resurrection jest przy współpracy przynajmniej jednego członka baru.Kultura osobista wymagana [czytanie myśli uważane jest za obraźliwe, a niekiedy nawet niemożliwe, z powodu noszonych przez gracza artefaktów].Obowiązuje samoobsługa [nie ma barmanki, kelnerów].Jest mniej więcej taka sama godzina/pora roku jak w rzeczywistości.Pokoje na piętrze są do wynajęcia, klucze w drzwiach. Wygląd wnętrz pozostawiam otwarty, wcale nie muszą być takie same.Bardziej skłaniam się tu do rpg’a, odgrywanego przez kilka osób będących online w danym czasie. Jesteś, to wchodzisz do baru i w nim piszesz, idziesz, to też z karczmy wychodzisz.

Proponuję grać w godzinach 18.00-22.00. Jeśli znaleźliby się jacyś chętni, to proszę o zgłoszenia na pw/gg. Przy pierwszym wpisie przydałoby się coś napisać w komentarzu o swojej postaci. Imię, wygląd, można nawet uchylić rąbka tajemnicy związanego z charakterem czy historią. Oczywiście to też zależy od samej postaci.Pomysł zaciągnęłam z pewnego forum, na którym temat umarł śmiercią naturalną :POsoby zapisane:

Vee, oona, Keen_Student, Perfekcyjna, agnusia13, Maripossa, Stokrotka.Dla wyjaśnienia napiszę jeszcze, że tutaj każdy dopisujący jest zobowiązany pisać tylko i wyłącznie o SWOJEJ postaci. Nie można napisać, dialogu z wykorzystaniem innych postaci. Można zadać pytanie, rzucić stwierdzenie i czekać aż inni na nie zareagują, bądź nie.Piszemy w 3 osobie :)Dołączenie do zabawy możliwe jest w każdej chwili. Obowiązkowo trzeba przeczytać pierwszy wpis. Kolejnych już nie. Dlaczego? Po prostu nie musicie wiedzieć co działo się wcześniej. A wasza postać wręcz nie może :)Zamieszczam, krótkie opisy osób które już piszą.

Schemat: Nick – imię postaci – rasa. Opis.Oona – Adnaja – Anielica.

Anielica [Adnaj ("rozkosz") - anioł, którego imię widnieje na pentagramie planety Wenus]. Długowłosa brunetka, średniego wzrostu, piwne oczy, jasna cera. Lekki chód, ubiera się najczęściej w zwiewne suknie, ale nie gardzi seksownymi ciuszkami. Oddaliła się z Edenu, aby nieco zabawić się z ludźmi i wykonać drobną misję. Chętna do zabaw z kobietami i skłonna do wykorzystywania mężczyzn. Nie lubi mieszać się w bójki. Nadzorczyni Anielic dała jej przestrogę - ma się pilnować i nie nadużywać magii, więc albo wykorzystuje do obrony naiwnych mężczyzn, albo zmywa się z miejsca zagrożenia.

http://www.piszmy.pl/komentarze.php?strona=0&id_s=23457&id_w=872Vee – Isabell – Człowiek.

Wysoka, 175com. Krótkie, lekko sterczące czarne włosy, szczupła. Chodzi wyprostowana, spodnie z materiału, wysokie buty do kolan. Góra to bluza z narzuconą kamizelką przeciwodłamkową. Na to narzucony kiedyś biały, aktualnie szaro-brązowy, płaszcz chemiczny. Na rękach rękawice chroniące przed kwasami i chemikaliami. Przy pasie kabura, w niej beretta.

Ma gadane i siłę przekonywania. Jest niepozorna, często się uśmiecha, łatwo nawiązuje kontakty. Dość pozytywna wobec ludzi. Co nie znaczy, że nie wsadzi komuś w tyłek materiałów wybuchowych jak ją wkurzy. Jest chemikiem, osobą w swoim świecie zawsze przydatną i szanowaną, ale z tego względu(że jest przydatna i że chemik zdarza się tam dość rzadko) miewa przerąbane, bo następny ganger czy szef mafii potrzebuje robionych przez nią leków, mat wybuchowych, painkillerów, medpaków itd. Pochodzi z Federacji Appalachów, jedynego "stanu" gdzie panują układy feudalne, ale nie cierpi wyższości tam panującej. Zwiała. Na szyi nosi pierścień, który kiedyś należał do jej matki. Lubi higienę, więc o ile może to szuka miejsca, gdzie może się wykąpać. Postać została tworzona do sesji Neuroshimy, grałam nią i mniej więcej Ci tutaj przepisałam.Keen_Student - Lio - Człowiek.

Człowiek, mężczyzna około 30. Średniego wzrostu, dobrze zbudowany, z długą blizną przecinającą lewą brew. Gorliwym "wyznawca" kapłana, który przepowiedział koniec świata, jednak gdy dowiedział się o przepowiedni to przestał mu wierzyć. Mężczyzna będzie uparty, cyniczny, dzielny, ciekawski i wszędobylski.Nifi – Rishelle – Półdemon.

Ma 165 cm wzrostu, długie sięgające pasa, czarne, kręcone włosy, zazwyczaj niedbale spięte kilkoma szpilami. Twarz trójkątną, niebieskie lodowate oczy. Mały lekko zadarty nosek i czerwone usteczka. Wygląda na góra dwudziestoletnią panienkę z dobrego domu. W jej rysach jest coś nieuchwytnego trudnego do zdefiniowania, co natomiast przyciąga jak magnes. Jest ładna, ale nie piękna. Zgrabna, gibka, wysportowana.

Buty wysokie, z dziwnego materiału, wiązane, sięgające pół łydki. Luźne spodnie zrobione ze zwiewnego materiału w kolorze czarnym. Do tego podobnego kroju niebieska bluzeczka, z wyciętym dużym dekoltem i bufiastymi rękawami, skrywającymi dłonie. Jedyną biżuterią jaką nosi są pobrzękujące przy każdym ruchu duże srebrne kolczyki. Do pasa ma przytroczoną katanę, na udzie ukryty sztylet ze zdobioną rękojeścią.

Ma ogiera o imieniu Rafael.Perfekcyjna – Effie – Wampirzyca.

Jest wampirzycą. Blada i zimna skóra, atramentowe, proste jak drut włosy i kocie oczy, spoglądające spod firanki długich rzęs. Jest stanowcza, intryguje facetów, przyciąga wszystkich spojrzeniem, kokieteryjnym i uwodzącym. Lubi wyzwania, twardo stąpa po ziemi. Nie opanowała jeszcze żądzy krwi.agnusia13 – Blanka – Człowiek.

Blanka – wysoka i szczupła kobieta. Jej długie, czarne włosy opadają jej na ramiona. Ma piękną, wręcz anielskiej urody twarz. Niestety, jak na kobietę, miała dość mały biust, a wiadomą rzeczą jest, że to podstawa dla facetów. Jej jednak na nich nie zależy. Podróżuje samotnie na swym wierzchowcu. Zawsze w czarnym płaszczu z kapturem. Kim właściwie jest? Młodą kobietą, która odkryła coś, czego nie powinna wiedzieć i co dało jej wiele do myślenia. Dlatego postanowiła zamieszkać w owej karczmie i zastanowić się co dalej ze sobą i z ową wiedzą począć.Maripossa – Failariel – Elfka.

Elfka, ciemno-brązowe, długie włosy i stalowo-szare oczy, wysoka, szczupła, nosi ubrania w różnych odcieniach niebieskiego i zielonego; zna się co nieco na magii, na czym konkretnie, okaże się później; raczej roztrzepana, wrażliwa, ale jeśli trzeba, potrafi nieźle przyłożyć.Stokrotka - Nifrea – pół elf, pół syrena.

Przez rodzinę uważana za odmieńca. Jej matka, Elfka, została porwana przez syreny, a później urodziła Nifreę. Po śmierci rodzicielki odnalazła jej rodzinę, ale nie została zaakceptowana, jako córka syren, i musiała odejść. Jest kobieca i piękna pod każdym względem. Długie blond włosy, sięgające ziemi, kobieca figura, duże piersi. Zawsze ubiera długie, bogato zdobione suknie. Jej głos przyciąga uwagę, ponieważ jest niezwykle kuszący i wabi do niej ludzi. Potrafi zamrażać przedmioty i władać żywiołem wody. Gdy jest mokra, jej nogi zmieniają się w ogon, a skóra przybiera błękitny odcień. Boi się ludzi, bo zabili jej matkę. Jej towarzyszem wędrówki jest Yuri, biały tygrys.

Dopisy:

1. Przy skrzyżowaniu dwóch zapomnianych przez...  11.07.2009 4 czytaj»
2. Do Baru nie weszłam , ale się wczołgałam ....  11.07.2009 czytaj»
3. Jezu , jaka nuda rzuciła...  11.07.2009 czytaj»
4. Młoda , długowłosa brunetka...  11.07.2009 czytaj»
5. Oho , robi się tłum – mruknęła do...  11.07.2009 czytaj»
6. Zerknęła w przelocie na nowoprzybyłą...  11.07.2009 czytaj»
7. Adnaja ze zdziwieniem spostrzegła , że...  11.07.2009 czytaj»
8. Isabell parsknęła , widząc reakcję brunetki...  11.07.2009 czytaj»
9. Napawała się smakiem...  11.07.2009 czytaj»
10. Spoko – mruknęła , zerkając...  11.07.2009 czytaj»
11. Nie ma problemu – głos Adnaji był...  11.07.2009 czytaj»
12. Nudne? parsknęła...  11.07.2009 czytaj»
13. Nie odzywała się . Ta anielica chyba sobie...  11.07.2009 czytaj»
14. Adnaja zastanowiła się chwilę , zanim...  11.07.2009 czytaj»
15. Aha to był jej jedyny komentarz do...  11.07.2009 czytaj»
16. Nie wierzę , seks w Edenie . . . mruknęła...  11.07.2009 czytaj»
17. Wysłanka Edenu starała...  11.07.2009 czytaj»
18. Taaaa . . . Tornado to wódz plemienia siuksów...  11.07.2009 czytaj»
19. Jakim tam typkom – machnęła rękom...  11.07.2009 czytaj»
20. A może miałyście...  11.07.2009 czytaj»
21. Ciekawa jestem jakby to na mnie podziałało...  11.07.2009 czytaj»
22. Adnaja wpatrywała się w bar . Chyba...  11.07.2009 czytaj»
23. Dziewczyna parsknęła śmiechem ,...  11.07.2009 czytaj»
24. Czuł , że ktoś go śledzi...  12.07.2009 czytaj»
25. Obudziły ją kroki na schodach . Zesztywniała...  12.07.2009 czytaj»
26. Ubrany w swoją ulubioną , skórzaną kurtkę...  12.07.2009 czytaj»
27. No tak totalnie wyszła z wprawy ,...  12.07.2009 czytaj»
28. Mężczyzna siedzący przy stoliku w rogu...  12.07.2009 czytaj»
29. Uśmiechnęła się . Jeśli tylko...  12.07.2009 czytaj»
30. Lio odwzajemił uśmiech . Ten gest był czymś...  12.07.2009 czytaj»
31. Adnaja ocknęła się i...  12.07.2009 1 czytaj»
32. Machnęła ręką . Ja tam nic...  12.07.2009 czytaj»
33. To są tu jeszcze jakieś . . ....  12.07.2009 czytaj»
34. Anielica zeszła niezauważalnie po schodach...  12.07.2009 czytaj»
35. Stał jak skamieniały . Nie mógł oderwać od...  12.07.2009 1 czytaj»
36. Nie ma problemu – mruknęła Anielica . Nie...  12.07.2009 czytaj»
37. Starała się nie śmiać . na prawdę...  12.07.2009 czytaj»
38. Anielica otworzyła szeroko oczy ....  12.07.2009 czytaj»
39. Poszperała po szufladach barowych i...  12.07.2009 czytaj»
40. Było mu niewygodnie . Coś...  13.07.2009 czytaj»
41. Póki co miałam dość wrażeń ....  13.07.2009 czytaj»
42. Ada była trochę zdezorientowana po...  13.07.2009 czytaj»
43. Blanka rozejrzała się niepewnie . Gdy się...  13.07.2009 czytaj»
44. Uchyliła powieki , pomacała wokół ręką...  13.07.2009 czytaj»
45. Dobre wychowanie wzięło górę . Elle ...  13.07.2009 czytaj»
46. Uniosła głowę znad...  13.07.2009 czytaj»
47. Miło mi – odparła tylko...  13.07.2009 czytaj»
48. Nie mam zielonego pojęcia jak ona...  13.07.2009 czytaj»
49. Effie zastygła w bezruchu . Czarnowłosa , blada...  13.07.2009 czytaj»
50. Biel . Wszędzie biel . Ściany i biel...  13.07.2009 czytaj»
51. Blanka na nią spojrzała . Oho ,...  13.07.2009 czytaj»
52. Wampirzycę zignorowała kompletnie ....  13.07.2009 czytaj»
53. Effie obejrzała się za kobietą i syknęła...  13.07.2009 czytaj»
54. Adnaja wróciła już do życia...  13.07.2009 czytaj»
55. Blanka pożegnała skinieniem głowy naćpana...  13.07.2009 czytaj»
56. Effie wpatrywała się w kieliszek . Teraz...  14.07.2009 czytaj»
57. Nie odpowiedziała . Przyuważyła jednak...  14.07.2009 czytaj»
58. Już kolejny raz z rzędu obudził się w...  14.07.2009 czytaj»
59. Słońce właśnie zachodziło ....  14.07.2009 czytaj»
60. Z pobliskiego lasu wyjechała elfka na...  14.07.2009 czytaj»
61. Tym razem weszła do baru o własnych siłach...  14.07.2009 czytaj»
62. Witaj powiedziała głębokim głosem ....  14.07.2009 1 czytaj»
63. Dziękuję odparła przybyłej przed...  14.07.2009 czytaj»
64. Oj . . . mruknęła , widząc reakcję dziewczyny...  14.07.2009 czytaj»
65. Effie oblizała się na myśl o rzuceniu...  14.07.2009 czytaj»
66. Kiedy tu wchodziłam , słońce...  14.07.2009 czytaj»
67. No co wy , dziewczyny? Isabell rozluźniła...  14.07.2009 czytaj»
68. Effie przyjrzała się Isabell ....  14.07.2009 czytaj»
69. No , nie wiem . . . Tak...  14.07.2009 czytaj»
70. Anielica z zadowoleniem patrzyła na...  14.07.2009 czytaj»
71. Isabell znalazła w końcu...  14.07.2009 czytaj»
72. Elfka zmierzyła wzrokiem nowo przybyłą...  14.07.2009 czytaj»
73. Coś łagodnego poproszę – Adnaja...  15.07.2009 czytaj»
74. Tylko w coś fajnego – krzyknęła jeszcze do...  15.07.2009 czytaj»
75. Taa , przepraszam , rzeczywiście się...  15.07.2009 czytaj»
76. Anielica nie zauważona przez...  15.07.2009 czytaj»
77. Wybuchnęła śmiechem . Ruskim...  15.07.2009 czytaj»
78. Szczerze mówiąc , nie chciałabym ich widzieć...  15.07.2009 czytaj»
79. Jestem . . . mruknęła Anielica wysuwając...  15.07.2009 czytaj»
80. Kochanie , ja też nic nie pamiętam...  15.07.2009 czytaj»
81. Brr . . . aż mnie ciarki przeszły . Będę...  15.07.2009 czytaj»
82. Adnaja patrzyła za odchodzącą Failariel ....  15.07.2009 czytaj»
83. Na usta Isabell ponownie wpłynął lekki...  15.07.2009 czytaj»
84. Zerknęła w dół , na trzymany w...  15.07.2009 czytaj»
85. Elfka wstała , umyła się , rozczesała włosy...  15.07.2009 czytaj»
86. Przebudził ją...  15.07.2009 czytaj»
87. A nie masz łazienki przy swoim...  15.07.2009 czytaj»
88. Isabell odebrała od niej kanapkę ,...  15.07.2009 czytaj»
89. Elfka spojrzała na nią ze zdumieniem...  15.07.2009 czytaj»
90. Zajadając kanapkę przyglądała się...  15.07.2009 czytaj»
91. Ta pralnia . . . no , jakieś dwadzieścia...  15.07.2009 czytaj»
92. Anielica przeciągnęła się...  15.07.2009 czytaj»
93. Nie , a muszę? W sensie , ta pralnia to...  15.07.2009 czytaj»
94. No . . . on ma tak jakby . . . nadzwyczajny zmysł...  15.07.2009 czytaj»
95. Adnaja teleportowała się na targ ,...  15.07.2009 czytaj»
96. A , to tak – mruknęła Isabell . Dobra...  15.07.2009 czytaj»
97. Za Isabell do baru wpadła Failariel...  16.07.2009 czytaj»
98. Effie otworzyła oczy . Co się dzieje?...  16.07.2009 czytaj»
99. Adnai już nie było w pokoju ,...  17.07.2009 czytaj»
100. Effie otworzyła oczy i...  17.07.2009 czytaj»
101. Uniosła ciekawie głowę znad szklanki...  17.07.2009 czytaj»
102. Effie pomysł do głowy przyszedł nagle ....  17.07.2009 czytaj»
103. Do twojego...  17.07.2009 czytaj»
104. Effie westchnęła . Ja . ....  17.07.2009 czytaj»
105. Koń cicho rżał , najprawdopodobniej...  17.07.2009 czytaj»
106. Isabell odwróciła się pierwsza...  17.07.2009 czytaj»
107. Effie zasępiła się i spojrzała na Elfkę...  17.07.2009 czytaj»
108. Failariel z niepokojem spojrzała na uśmiech...  17.07.2009 czytaj»
109. Isabell zaśmiała się sucho . A ty co...  17.07.2009 czytaj»
110. Effie potrząsnęła głową . Oczywiście...  17.07.2009 czytaj»
111. A co ja zrobię z koniem?! Chyba go nie...  17.07.2009 czytaj»
112. Tak , tak , po prostu teraz...  17.07.2009 czytaj»
113. Raczej tak Effie westchnęła . Do...  17.07.2009 czytaj»
114. To niemożliwe . Bez niego...  17.07.2009 czytaj»
115. Isabell zerknęła na nią . Słuchaj...  17.07.2009 czytaj»
116. No cóż . . . brak orientacji to przywara...  17.07.2009 czytaj»
117. Pijemy? poddała pod wątpliwość Isabell...  18.07.2009 czytaj»
118. Failariel niespokojnie poruszyła się pod...  18.07.2009 czytaj»
119. Różnie – Isabell wzruszyła jednym...  18.07.2009 czytaj»
120. Współczuję tobie i twoim pobratymcom...  18.07.2009 czytaj»
121. Dobranoc – mruknęła , trochę wkurzona...  18.07.2009 czytaj»
122. Wyszedł na polanę...  18.07.2009 czytaj»
123. Ostatkiem sił otworzyła za sobą teleport...  18.07.2009 czytaj»
124. A jednak Adnaja potrafi...  18.07.2009 czytaj»
125. Drzwi otworzyły się bez zbędnego oporu ....  18.07.2009 czytaj»
126. Miał już zejść do baru , jednak...  18.07.2009 czytaj»
127. Sama nie wiedziała , co ją obudziło ....  18.07.2009 czytaj»
128. Wrzasnęła zachrypniętym głosem...  18.07.2009 czytaj»
129. Szlag – warknęła , widząc , jak...  18.07.2009 czytaj»
130. Zacisnęła dłonie na czymś miękkim ....  19.07.2009 czytaj»
131. Nie miała pojęcie jak długo spała...  19.07.2009 czytaj»
132. Gdy poczuła zapach osoby...  19.07.2009 czytaj»
133. Do uszów Blanki doleciało słowo mordercy...  19.07.2009 czytaj»
134. Adnaja czuła wokół siebie lepką...  19.07.2009 czytaj»
135. Isabell podeszła do Adnai , uniosła jej głowę...  19.07.2009 czytaj»
136. Ból powoli przechodził , nie wiedziała dlaczego...  19.07.2009 czytaj»
137. Wstała z miejsca , na którym siedziała...  19.07.2009 czytaj»
138. Adnaja opanowała panikę . Zaraz...  19.07.2009 czytaj»
139. Krztusiła się przełykając . Zapomniała...  19.07.2009 czytaj»
140. Blanka w spokoju spożywała swój pokarm...  19.07.2009 czytaj»
141. Failariel wstała i przeciągnęła się...  19.07.2009 czytaj»
142. Nie zbliżaj się! syknęła do...  19.07.2009 czytaj»
143. Nie ważne jak masz na imię . Idź do kuchni...  19.07.2009 czytaj»
144. Elfka pobiegła do kuchni...  19.07.2009 czytaj»
145. Odetchnęła . Jej oczy...  19.07.2009 czytaj»
146. O , nareszcie ktoś , chociaż w połowie...  19.07.2009 czytaj»
147. To Yuri powiedziała spokojnym głosem...  19.07.2009 czytaj»
148. Jest naprawdę piękny . Jeżeli wystarczy...  19.07.2009 czytaj»
149. Moja matka była elfką odparła spoglądając...  19.07.2009 czytaj»
150. Adnaja przebrała się z...  19.07.2009 czytaj»
151. Fotel był miękki , zbyt miękki...  19.07.2009 czytaj»
152. Adnaja czuła , że największe zagrożenie...  19.07.2009 czytaj»
153. Isabell kiwnęła głową , nadal się...  19.07.2009 czytaj»
154. Już idę – Anielica zaniepokojona zerwała...  19.07.2009 czytaj»
155. Bardzo mi przykro . Jak w ogóle...  19.07.2009 czytaj»
156. Assin . Jesteś do niej podobna stwierdziła...  20.07.2009 czytaj»
157. Ech , wszystkie elfy są w jakiś sposób do...  20.07.2009 czytaj»
158. Jesteś bardzo miła uśmiechnęła...  20.07.2009 czytaj»
159. Isabell przyciągnęła ją do siebie bez słowa...  20.07.2009 1 czytaj»
160. Tak . Na górze są teraz Isabell , Adnaja...  20.07.2009 czytaj»
161. Wiesz , podoba mi się tu stwierdziła ....  20.07.2009 czytaj»
162. Nie widziałam tu żadnego faceta . Jeżeli...  20.07.2009 czytaj»
163. Ja wychowałam się wśród syren i elfów...  20.07.2009 czytaj»
164. Tak , uwierz mi , są naprawdę obrzydliwi ....  20.07.2009 czytaj»
165. Obudziły go złote promienie słoneczne...  20.07.2009 czytaj»
166. Adnaja nie protestowała , gdy dłoń...  20.07.2009 czytaj»
167. Odeszła na bok . Nie była już potrzebna...  20.07.2009 czytaj»
168. Obudziła się dosyć późno ....  20.07.2009 czytaj»
169. Blanka spojrzała na istotę , która...  20.07.2009 czytaj»
170. Isabell jęknęła z rozkoszy , złapała...  20.07.2009 czytaj»
171. Dziękuję , dobrze odparła ....  20.07.2009 czytaj»
172. Failariel stępem opuściła...  20.07.2009 czytaj»
173. Adnaja starała się dać...  20.07.2009 czytaj»
174. Isabell jedynie odmruknęła coś w odpowiedzi...  20.07.2009 czytaj»
175. Adnaja mruknęła rozkosznie...  20.07.2009 czytaj»
176. Gdy się posiliła znów poczuła senność ....  20.07.2009 czytaj»
177. Nic się...  20.07.2009 czytaj»
178. Przyniosę – uśmiechnęła się Isabell...  21.07.2009 czytaj»
179. Blankę obudziły promienie słońca ....  21.07.2009 czytaj»
180. Nifreę obudziły dziwne odgłosy...  21.07.2009 czytaj»
181. Failariel obudziła się wczesnym rankiem...  21.07.2009 czytaj»
182. Postanowił , że zejdzie do baru , lecz...  21.07.2009 czytaj»
183. Zmierzyła wzrokiem mężczyznę...  21.07.2009 czytaj»
184. Anielica otworzyła oczy...  21.07.2009 czytaj»
185. Przebudziła się w momencie...  21.07.2009 czytaj»
186. Budziła się powoli , a jeszcze wolniej...  21.07.2009 czytaj»
187. Adnaja odwróciła wzrok od muszli...  21.07.2009 czytaj»
188. Isabell zerknęła na Rishelle , ale nic nie...  21.07.2009 czytaj»
189. Było już późno gdy Blanka...  21.07.2009 czytaj»
190. Zmierzyła wzrokiem nowoprzybyłą...  21.07.2009 czytaj»
191. Kolejna blacha pachnących , brązowych...  21.07.2009 czytaj»
192. Długo dochodziła do siebie ....  21.07.2009 czytaj»
193. No właśnie też nie mogę znaleźć . ....  21.07.2009 czytaj»
194. No to się dołączam do poszukiwań! ...  21.07.2009 czytaj»
195. Zamówimy? Otworzyła szerzej oczy . ...  22.07.2009 czytaj»
196. Dlaczego nie? Byle żeby...  22.07.2009 czytaj»
197. Normalnie – odparła tylko...  22.07.2009 czytaj»
198. Isabell spojrzała na elfkę , wzruszyła...  22.07.2009 czytaj»
199. Elfka szybko poderwała się z wygodnej kanapy...  22.07.2009 czytaj»
200. Trochę piwa , białego wina i ogólnie...  22.07.2009 czytaj»
201. Wino? Obrzydlistwo – Wzdrygnęła...  22.07.2009 czytaj»
202. Porąbany to nie . . . Powiedzmy , że musiałam...  22.07.2009 czytaj»
203. Brzmi ciekawie . Mam nadzieję , że...  22.07.2009 czytaj»
204. Ja? Urwałam się od swojego świata . U...  22.07.2009 czytaj»
205. Lada chwila powinni się zjawić posłańcy . ....  22.07.2009 czytaj»
206. Biedna Rishelle , mam nadzieję , że teraz ma...  22.07.2009 czytaj»
207. Obudziła się , bo za ścianą usłyszała...  22.07.2009 czytaj»
208. Isabell rozkoszowała się ciepłymi ziemniakami...  22.07.2009 czytaj»
209. ...  22.07.2009 czytaj»
210. Uchyliła drzwi pokoju , wchodząc jedynie do...  22.07.2009 czytaj»
211. Koleżanki pewnie nie będą miały nic...  22.07.2009 czytaj»
212. Nałożyła sobie pełen talerz ulubionych pyz...  22.07.2009 czytaj»
213. Pa Isabell – pożegnała dziewczynę . ...  22.07.2009 czytaj»
214. Uśmiechnęła się do kobiety i usiadła...  23.07.2009 czytaj»
215. Normalnie...  23.07.2009 czytaj»
216. Effie przestała machać skrzydłami...  30.07.2009 czytaj»
217. Idę zobaczyć , co się święci na dole...  30.07.2009 czytaj»
218. Effie gwałtownie usiadła . Matko...  30.07.2009 czytaj»
219. Przepraszam , nie chciałam . To świetnie ,...  30.07.2009 czytaj»
220. Effie roześmiała się . Podeszła do baru...  30.07.2009 czytaj»
221. Podziękowała Blance za poczęstunek...  30.07.2009 czytaj»
222. Nie , dziękuję...  30.07.2009 czytaj»
223. Effie zaśmiała się . Och , wiesz , ja...  30.07.2009 czytaj»
224. Effie ją zaciekawiła . Uścisnęła jej dłoń...  30.07.2009 czytaj»
225. Taaak , za tym miejscem...  30.07.2009 czytaj»
226. Effie uśmiechnęła się przyjaźnie do Nifrei...  30.07.2009 czytaj»
227. Aklimatyzuję się tutaj uśmiechnęła...  30.07.2009 czytaj»
228. Wiesz , też nie widziałam tu żadnego faceta...  30.07.2009 czytaj»
229. Wrócą machnęła dłonią...  30.07.2009 czytaj»
230. Też mam taką nadzieję ....  30.07.2009 czytaj»
231. Spotykałam się ostatnio z syrenem ....  31.07.2009 czytaj»
232. Effie rozczesała włosy...  31.07.2009 czytaj»
233. Na widok małego budynku Baru zrobiło jej...  31.07.2009 czytaj»
234. Effie podskoczyła lekko , gdy otworzyły...  31.07.2009 czytaj»
235. Cześć , Effie – uśmiechnęła się...  31.07.2009 czytaj»
236. Effie wzięła kieliszek do ręki i...  31.07.2009 czytaj»
237. Imprezach? parsknęła . Chyba mamy nieco...  31.07.2009 czytaj»
238. A gdzie tutaj są łazienki? zapytała Effie...  31.07.2009 czytaj»
239. Ze mną? Wybuchnęła śmiechem . Aż...  31.07.2009 czytaj»
240. U mnie nie ma Effie zrobiła...  31.07.2009 czytaj»
241. Aa , to taka bajka – Isabell parsknęła...  31.07.2009 czytaj»
242. Effie przeżywała upojne chwile na karuzeli...  31.07.2009 1 czytaj»
243. Isabell patrzyła na nią jeszcze przez chwilę...  31.07.2009 czytaj»
244. Failariel wstała obolała...  30.08.2009 czytaj»
245. Przeniosło ją jak zwykle we śnie...  30.08.2009 czytaj»
246. Elfka wstała i szybko się ubrała . Śnił jej...  30.08.2009 czytaj»
247. Las pokrywał miękki dywan kolorowych...  30.10.2009 czytaj»
248. Liyveri Kimberly III otworzyła z impetem drzwi...  24.02.2011 czytaj»
249. Światło oślepiło Liyveri . wlewało...  25.02.2011 czytaj»
250. Wszystko wokół niej wirowało i trzęsło się...  02.03.2011 czytaj»
251. Zmęczona Liyveri leżała na podłodze i spała...  03.03.2011 czytaj»
252. Nagły szelest zwrócił uwagę Reandry...  04.03.2011 czytaj»
253. Ach . . . wampirka przekrzywiła głowę . ...  05.03.2011 czytaj»
254. Nie można już było dłużej czekać...  03.12.2011 czytaj»
255. Liyveri potrząsnęła głową i otworzyła oczy...  06.12.2011 czytaj»
256. Pójdę z tobą zgodziła się Reandra...  06.12.2011 czytaj»
257. Chodźmy tędy . Liyveri wskazała...  13.12.2011 1 czytaj»