Jacy jesteśmy... czyli kilka słów o sobie.  zobacz opis świata »

Dopis 10:Bóg obdarzył mnie siłą perswazji i...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


Bóg obdarzył mnie siłą perswazji i umiejętnością przebijania się "przez" innych ludzi. Nie powiem, bo przydatne są te cechy, jednakże niekiedy bardzo kłopotliwe i wymagające.

Co do perswazji, cóż... Widoczna jest ona bardzo w mojej szkole, kiedy klasa prosi mnie, abym poszedł do nauczyciela i poprosił o zwolnienie kogoś (czasami nawet całej klasy!) z zajęć, przełożenie pracy klasowej etc. Nauczyciele prawie nigdy nie opierają się mojej barwie głosu, urokowi zewnętrznemu... Żart. No, ale w 90% przypadków zawsze udaje mi się załatwić, co trzeba.

Umiejętność przebijania się? Znowu przykład ze szkoły. Zaraz, gdy zmieniłem szkołę już po kilku dniach zaangażowano mnie w przedstawienie uświetniające rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. O angaż w inscenizacji nie musiałem się starać. Wszystkim podobał się "Biały krzyż" w moim wykonaniu.

Szkoda, że oba te dary/talenty, działają przede wszystkim na nauczycieli.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 8

heh, to ja po 7 przeprowadzkach do roznych miast i krajow, powinnam byc chyba jakims miestrzem przystosowania, przebijania sie i persfazji?


Nie, tego tu nie powiedziałem, ani nie miałem niczego takiego na myśli. Widocznie opacznie zrozumiałaś moją wypowiedź.

ale ja nie mowie, ze to powiedziales ^^ tak tylko sobie, głośno myśle. Pokrzepiająco ;D


czasem perswazja może być zgubna...


Nie wiem, czy dokładnie rozumiem do czego pijesz, Krystianie.

nie muszę do niczego pić, kiedy stwierdzam fakt - przecież tak w rzeczywistości jest. Ty perswadujesz, przez chwilę jesteś lubianym kolegą, a potem ci, którzy Cię wcześniej nie lubili, znowu nie lubią. Przeniosłeś termin sprawdzianu - o, super, niezły z Ciebie kumpel. Na drugi dzień chcesz pogadać, a tu coś nie wychodzi. Taka jest oto rzeczywistość.


" przede wszystkim i wyłącznie" - to przede wszystkim czy wyłącznie? :D


 


A talenty fajne i na pewno przydadzą Ci się jeszcze w życiu, więc nie ma co narzekać ;]


Pociesz się Keen, że jak koledzy i koleżanki dorosną to twoja umiejętność będzie jak znalazł. Może tylko bym odradzał profesję nauczyciela czy wychowawcy. ;)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.