Człowiek z pogranicza  zobacz opis świata »

Dopis 1:Był człowiek , który by odnaleźć siebie...

 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


Był człowiek, który by odnaleźć siebie musiał się zgubić. Pozbierać wszystkie cząstki swego życia i ułożyć je na nowo. Daleką drogę musiał przejść, by móc spokojnie teraz obejrzeć się za siebie... Czy mu się uda?

Posłuchajmy...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 6

Po pierwsze: rzeczywiście, komentarze zostały usunięte, nieważne przez kogo, ale zgadzam się, jest to jawne łamanie regulaminu.


Po drugie: Wy też nie za bardzo jesteście w porządku, bo:


- Gastonie, nie przyznaje się nikomu sześciu minusów, nie uzasadniwszy tego w odpowiedni sposób. Jeśli takowe uzasadnienie się znajdzie, zaakceptuję je.


- Płud - Ty równiez dałeś pięć minusów, tłumacząc, że "za wszystkie błędy" - ale czy je wymieniłeś? Kiedy to uczynisz, również zaakceptuję Twoją ocenę.


Tymczasem dwa powyższe komentarze usuwam z tychże racji, które Wam przedstawiłem. Myślę, że to do Was przemawia. Sol dała tylko dwa minusy, które są prawidłowo uzasadnione, więc tutaj nie widzę powodu, by jej ocenę usuwać - to tak gwoli wyjaśnienia


Faktycznie nie ma wcześniejszych komentarzy, dlaczego?


dałam tutaj minusy, dlaczego ich nie ma? to jeszcze raz - za krótki wpis, który nic nie wnosi.


Wpis jest krótki, nie ma praktycznie żadnej merytorycznej treści, bo i cóż można ująć w pięciu regulaminowych zdaniach?


 


I jeszcze w tych pięciu zdaniach są dwa błędy:


"Był człowiek, który by odnaleźć siebie[,] musiał się zgubić."


 


obejrzeć się za siebie...- Obejrzeć to się można tylko za siebie, więc jest to masło maślane. Ładniej mówiąc pleonazm i jest to błędem.


 


Uważam, że jak już ktoś pisze tak krótko, to powinien przynajmniej pisać poprawnie. Za te wymienione wyżej błędy daję minusy i mam nadzieję, że nikt ich stąd nie usunie.


Moje minusy były uzasadnione. Szkoda, że nie mam jak tego udowodnić - bo komentarz skasowano. I ciekawe, jak zamierzasz dane minusy oddać - skoro zostały usunięte? Dodasz je ze swojego konta? A może tak najpierw zwrócenie uwagi, potem cięcie?


I czemu nie usunięto komentarza gebilis z drugiego wpisu, gdzie plusy są "za pomysł i wpis", to jeszcze mniej dokładne uzasadnienie niż moje!


Ciekawe, czy ten komentarz też zniknie...


 


 


I skoro ktoś z moderatorów jawnie (co przyznajesz) łamie regulamin, dlaczego jest to kryte? Może powinniśmy wiedzieć?


Gdyby nie wpisy zielonego misia, nie rozumiałabym kompletnie o co chodzi. Nie dość, że opis świata nic nie wyjaśnia, nie wnosi, to jeszcze pierwszy dopis zostawiłaś kolejnej osobie, sama nic nie pisząc.


Wydaje mi się, że koniecznie chciałaś dodać nowe opowiadanie, nie mając nawet pomysłu. Daję Ci mój drugi w życiu minus.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.