Głosy codzienności  zobacz opis świata »

Dopis 5:Była zima roku 1998 . Po raz pierwszy od lat...

« poprzedni dopis
 

jowi 23

Od: 05.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 122,


Była zima roku 1998. Po raz pierwszy od lat, spadło tak dużo śniegu. Dwie dziewczynki biegały po ośnieżonym chodniku, uśmiechnięte, zadowolone z życia, wszystko wydawało się takie piękne, to szczęście miało trwać już na wieki, a ich przyjaźń miała zostać na dobre i na złe.

Mijały lata, dziewczynki rosły, odkrywały nowe granice, których dotąd nie znały, odkrywały nowy, zupełnie inny świat. Ich przyjaźń wystawiana była na kilka bardzo trudnych prób. Przetrwała! Przetrwała próbę czasu, próbę ogromnej odległości, próbę różnicy zdań, próbę różnicy wieku. Czy dziewczyna dorastająca może przyjaźnić się z o trzy lata młodszym dzieckiem? Owszem.

Te dziewczyny są tego doskonałym przykładem.

Poznały się przypadkiem, przypadkiem się zaprzyjaźniły i ta przyjaźń trwa do dziś.

Dzisiaj obie są już prawie dorosłe, obie mają swój świat, swoje życie, ale nadal ich rpzyjaźń trwa! Nadal są przyjaciółkami na dobre i na złe, nic już nie jest w stanie zerwać tej przyjaźni, bo ona przetrwała wszystkie próby jakie były jej dane.

Watro walczyć o przyjaźń, bo kiedy wygrasz walkę to nie odzyskujesz tylko przyjaciółki, ale też szczęście i radość którą dzielisz się z najlepszym przyjacielem.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

* [/r]przyjaźń

* próby[,] jakie

* radość[,] którą

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.