Wszystko można kupić  zobacz opis świata »

Dopis 22:Cała trójka zasiadła do stołu . Zapadła...

« poprzedni dopis
 

marian_109 26

Od: 03.09.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 200,


Cała trójka zasiadła do stołu. Zapadła niezręczna cisza. Krzysztof i Małgorzata nie wiedzieli od czego zacząć. Sytuację uratował lekarz.

- Co zrobiła pani na kolację, mąż zapewniał, że będę to niezapomniane przeżycia kulinarne - zaczął Edwin.

- Ach, kolacja. Przepraszam, jestem trochę zdenerwowana. Zupełnie wyleciało mi to z głowy - zawstydziła się Małgosia. - Już idę do kuchni. A co podam? To niespodzianka.

Kiedy żona Krzysztofa wyszła z salonu, mężczyźni zmierzyli się wzrokiem. Krzysztof nawet zaczął żałować, że zaprosili tego człowieka na kolację. Wydawał się jakiś dziwny... Ale może były to tylko urojenia Rywańskiego.

- Niech mi pan opowie, jak wygląda sprawa z pańskim przeszczepem?

Krzysztof ożywił się. - Nienajlepiej panie doktorze. Jestem drugi w kolejce, to ta dobra wiadomość i na tym dobre się kończą. Sam pan wie, jak długo trzeba czekać na odpowiedni organ, tym bardziej teraz, po tych wszystkich aferach.

- No wiem. Ale nie wszyscy muszą czekać... - Karol Edwin zawiesił głos.

- Podobno tak, tyle że ja zupełnie nie wiem co zrobić, żeby nie czekać - przyznał się Rywański.

- I właśnie dlatego ja jestem panu potrzebny. Mam tylko nadzieję, że jest pan porządnym człowiekiem i interesy z panem nie są obciążone jakimś ryzykiem?

- Ależ oczywiście, że nie. Wie pan, na zdrowiu akurat zależy mi najbardziej.

- No, ale szczegóły omówimy po kolacji. Nie lubię załatwiać interesów z pustym żołądkiem - powiedział lekarz przyglądając się jak Małgosia wnosi parujący półmisek ze spaghetti.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

*Krzysztof ożywił się.[enter]

- Nienajlepiej panie doktorze.


Kiedy żona Krzysztofa wyszła z salonu[,] mężczyźni zmierzyli się wzrokiem.- Niech mi pan opowie[,] jak wygląda sprawa z pańskim przeszczepem?Sam pan wie[,] jak długo trzeba czekać naWie pan[,] na zdrowiu akurat zależy mi najbardziej.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.