X  zobacz opis świata »

Dopis 23:" Celem naszego systemu opartego na...

« poprzedni dopis
 

Love 83

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 23,

Dopisów: 213,


" Celem naszego systemu opartego na produkcji żywności i zastosowaniu wiedzy na temat zdrowego odżywiania się, jest jak najlepsze funkcjonowanie organizmu człowieka. Chcemy stosować jak najprostsze, ale niezwykle skuteczne metody. Zdrowa żywność przestanie być uważana za ekstrawagancję, czy też coś, co restauratorzy niechętnie dodają do menu; zdrowa kuchnia stanie się niemal uniwersalna. O ile dziś większość ludzi wybiera restaurację kierując się smakiem i ceną, o tyle już niedługo całe miliony będą poszukiwać restauracji ze zdrową kuchnią, z myślą o tym w jaki sposób zjedzony posiłek wpłynie na ich samopoczucie. Konsumenci wkrótce zrozumieją, że zachodzi potężny związek między potrawami do których zjedzenia przystępują, a tym, jak się będą czuć wieczorem, a także następnego dnia..."
Czytając te słowa grałem jednocześnie w coś, co polega na przechodzeniu tajemniczych komnat, nie wiadomo ile ich w sumie jest. W szesnastej jest taki jebany nietoperz którego trzeba chlusnąć wodą. Potem jest już łatwiej, pod warunkiem że akurat nie dzwoni telefon, tak jak teraz. W jednej ręce trzymam telefon, drugą klikam w klawiaturę.
Ewa była jeszcze w pracy, była zmęczona a jej cierpliwość wydawała się nie mieć końca.
- Jeśli na plecach wyjdą mi zmarszczki, to będziesz je lizał - powiedziała, gdy zaproponowałem okład z wytłoczonych winogron, który jest bardzo skuteczny ale ma kwaśny odczyn.
Zastanawiałem się jeszcze nad okładem z ryżu, albo jęczmienia, bo może taki lepiej by jej zrobił?
- Sorry, że wczoraj tak mało rozmawialiśmy, ale miałam swoją jazdę.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.