Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 208:Chce coś napisać , ale nie wiem co . Brak...

« poprzedni dopis
 

safari 2

Od: 11.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 74,


Chce coś napisać, ale nie wiem co. Brak mi już pomysłów i potrzebuje "drobnego" wsparcia. Moje opowiadania pewnie już leżą w gruzach. Zapomniane, zakurzone i nadgryzione przez mole książkowe. A tak chciałam wspólnie napisać książkę... Buuuuuu.... Co za życie. Może to jeszcze nie koniec? Mam nadzieje, że moderatorzy tej strony wezmą się ostro do roboty i każą poprawić, to co jest według nich źle.

Ślęczę przy tym kompie i brak mi weny na dalszy ciąg Kronik. Mózg mi wysiada jak o tym myślę. Co się dalej stanie z Shorelem? Czy demon Morthus zaatakuje w końcu elitę magów? Dlaczego błękitny smoczy jeździec spadł akurat na Herten? A co z arcymagiem Argnorem i innymi magami? Czy podejmą się odeprzeć atak demonów?

Mniej więcej takie pytania mnie dręczą. Czy ktoś zdecyduje się kontynuować to opowiadanie? Ja naprawdę już nie wiem co dalej pisać. Tylko czekam aż ktoś coś ciekawego dopisze. Czekam i czekam.... I nic. Mój mózg już nie pracuje jak trzeba. Tylko wyjąć go z czaszki i zakonserwować jak ogórki. Może kiedyś na co komuś się przyda............

Pomoc mi się bardzo przyda."W jedności siła!"

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!"
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.