Krótka historia  zobacz opis świata »

Dopis 6:„Chłód” Za co mnie...

« poprzedni dopis
 

sol 10

Od: 26.04.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 32,


„Chłód”- Za co mnie kochasz?Zimną- Za co Cię kocham? Już Ci mówię, już… Kocham Cię za to, że masz takie piękne ciało. Uwielbiam patrzeć kiedy pod wpływem zimna Twoja naga skóra pokrywa się gęsią skórką, kiedy sutki stają się twarde i zachęcają do zabawy. Uwielbiam kiedy mogę Cię ogrzać delikatnie pieszcząc zimny punkt gie. Kocham Cię za to, że zawsze jesteś, że mogę wypłakać się na twoim ramieniu, kiedy w pracy jest gorzej… Kocham Cię po prostu. Zawsze będę Cię kochać.Wiosną- Kocham Cię, bo rozkwitasz tak jak te kwiaty i pączki. Stajesz się taka różowa i idealna do kochania. Pachniesz zmianami i wyrzucasz te wszystkie ubrania na środek pokoju, zapewniając, że od teraz się odchudzasz, jak dla mnie jesteś idealna. Uwielbiam cię w tych wszystkich bluzeczkach, gdzie linia włosów styka się z twoimi lędźwiami. Kocham cię i zawszę będę, wiesz?Latem- Och, znów wakacje razem! Wiesz, że nie mogłem się doczekać? Tej podróży, bycia we dwoje, twojego ciała w kostiumie i zazdrosnych spojrzeń innych? I oczywiście twojego poczucia humoru, które świeci teraz tak jasno, jak to greckie słońce. Słońce. Jesteś dla mnie całym światem, calutkim. Nie zamienię cię na nikogo innego. NigdyJesienią- Przyszło oziębienie. Czujesz ten chłód między nami? To koniec. I wiesz co? Nigdy nie mów nigdy, bo nigdy nie wiadomo co się stanie.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 7

Złota rybka


Aj, wcięcie :)


pierwsza ;D


Dobry kawałek tekstu;] Podoba mi się, bo takie prawdziwe, niestety...


* Zim[/n]ą
* patrzeć[,]
* Uwielbiam[,]
* ogrzać[,]
* punkt ["G"].
* rozkwitasz tak[,]
* znów [w] wakacje
* I[,] oczywiście[,]
* Nigdy[.]
* ["]nigdy["],
* nie wiadomo[,]* wszystkie formy zwrotu bezpośredniego, tzn. "cię", "twoja", "ci", itd. - piszemy z MAŁEJ litery, jeśli jest to opowiadanie; w cytowanym lub pisanym liście jest to z litery WIELKIEJ


 


Ciekawie to opisałaś, bardzo interesujący koncept opowiadania, za co należy się plus :)


Ks, tutaj użycie wielkiej litery jest jak najbardziej uzasadnione. Dodaje temu tekstowi autentyczności i wzbudza emocje. Nie wszystko musi być idealnie formalne ;)


* patrzeć[,] kiedy

* Uwielbiam[,] kiedy

* Nigdy[.]

* wiesz[,] co

* wiadomo[,] co

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.