Ten dzień  zobacz opis świata »

Dopis 20: Chodziła z wózeczkiem po szosie...

« poprzedni dopis
 

groszek 62

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 10,

Dopisów: 532,


***

Chodziła z wózeczkiem po szosie, wesoło pogwizdując. Od czegoś miało się ten talent muzyczny. Kamilek leżał najspokojniej w świecie we wózeczku, patrząc wielkimi, brązowymi oczkami na mamę.

-Masz oczy po tatusiu - uśmiechnęła się do synka, poprawiając mu i tak zbędną kołderkę. Było bardzo gorąco, ale Weronika bała się, że się zaziębi.

-Tak, Kamilku, mamusia wie, co mówi - powiedziała do chłopczyka, który nie spuszczał czujnego wzroku z dziewczyny.

Udawała spokojną, choć tak naprawdę coraz bardziej się niepokoiła. Grzesiek pojechał do miasta z samego rana, ale wciąż nie wracał.

Kolejne duszne popołudnie, Mateusz wciąż w trasie, a ona nudziła się niemiłosiernie.

Coraz więcej czasu spędzała więc z bratem bliźniakiem swojego narzeczonego, Grześkiem. W końcu mieszkał po sąsiedzku. Ostatnio trochę się zaniedbał, no i jeszcze ta choroba. Teraz dochodził do siebie. Weronika pomagała mu w trudnych chwilach, wspierała. Czuła jednak, że łącząca ich więź przeradzała się w coś innego, zakazanego.

Miała wobec Mateusza wyrzuty, ale jego wciąż nie było...Tym razem jeździł po Niemczech, dostarczając różne materiały budowlane firmom.

Widząc go raz na tydzień, czasem rzadziej, czuła, że ich związek osłabia się z każdym dniem. Mimo to nie chciała tego niszczyć, w końcu był Kamilek, no i niedługo trzeba było ustalać datę ślubu...

***
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Weronika-ma dziewiętnaście lat, mieszka przy szosie. Ma narzeczonego, z którym ma rocznego synka Kamila. Wdaje się w romans z Grześkiem, bratem Mateusza, który ciężko chorował(na co możecie ustalić sami). Weronika jest szczupła,niewysoka,ma kręcone,brązowe włosy i szare oczy. Moją propozycją jest to,żeby to Grzesiek był tym, którego wtedy zabiła Ewa.

Co Wy na to, Współtwórcy?;)

daję ci plusika za pomysl ;)

Niegłupi pomysł ;) A za nowe postacie i połączenie ich z pozostałymi wątkami oraz bohaterami +

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.