ELIKSIR MŁODOŚCI  zobacz opis świata »

Dopis 16:Chwilę patrzył pustym wzrokiem przed siebie...

« poprzedni dopis
 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


Chwilę patrzył pustym wzrokiem przed siebie, potem miękko sunął się z fotela i ruszył w stronę wieszaka, gdzie wisiał jego kombinezon. Kilka minut poświęcił na przebranie się i podszedł do wyjścia. Wolno otworzył właz wyjściowy i już po chwili unosił się w przestrzeni międzyplanetarnej, dziękując sobie w duchu, że nie trafił do Obłoku Oorta, a tylko przesuwa się wzdłuż orbity Księżyca. Tęcza nadal unosiła się nieopodal, dlatego dzięki kilku zdecydowanym ruchom ciała znalazł się w pobliżu jej włazu. Prawdopodobnie został dostrzeżony, bowiem po chwili właz otworzył się umożliwiając mu wejście do okrętu. Jeszcze raz obejrzał się za siebie. Jego statek dryfował nieopodal. Wyglądał jak mikro przy makro.
John westchnął i wszedł do włazu. Widać Farel go oczekiwał.
W śluzie środkowej zebuł skafander i ruszył przed siebie. W tej samej chwili otworzyły się drzwi jednej z kabin i na korytarz wysunęła się długonoga blondyna. John spojrzał na nią z przyjemnością. Był chyba dla Boba miłym gościem skoro ten na powitanie wysłał mu tak przyjemną mieszankę kobiecości i przekory. Blondynki mają to do siebie, że wyzwalają w mężczyźnie opiekuńcze instynkty całkowicie go otumaniając. Powoli tkają swą niewidoczną sieć bezradności oplatając nią niczego nie spodziewającego się, zaplątują ją przesuwając swe błękitne spojrzenie po jego ciele, a kiedy już całkowicie zatopią go w zachwycie dopiero wtedy ujawniają swój intelekt prowadząc nieszczęśnika na jedwabnym pasku.
Kawa uśmiechnął się w duchu. Jednak Bob Farel nie lekceważył go, skoro przysłał mu taką powabną przynętę. A może jednak sądził, że John da się wciągnąć w pułapkę i zmieni obiekt zainteresowania z Boba na to nadobne dziewczę?
Czas pokaże. W tej jednak chwili Kawa napawał oczy uroczym stworzeniem czekając na ciąg dalszy.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Uświadomiłaś mi że tęcza i pojazd Farela to jedno. Opis blondynki smaczny, mimo to dobrze by było oblukać zdjęcie.

* [z]sunął się
* otworzył się[,]
* gościem[,]
* instynkty[,]
* bezradności[,]
* zaplątują ją[,]
* w zachwycie[,]
* intelekt[,]
* stworzeniem[,]

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.