Zły dotyk  zobacz opis świata »

Dopis 12:Chwilę przypatrywał się bezbronnemu...

« poprzedni dopis
 

amizonka 107

Od: 10.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 371,


Chwilę przypatrywał się bezbronnemu, młodemu ciału córki. drżącymi dłońmi rozpiął czarne guziki jej wełnianego swetra. "Spokojnie, nie musimy się śpieszyć", zganił się w myślach, schodząc z łóżka. Podszedł do magnetofonu by ustawić romantyczną stację radiową. Będąc tyle nudnych lat z Julią nauczył się tych wszystkich zasad, które są niezbędne, by randka dwojga ludzi była udana. Pozapalał świece, zasłonił okno i, czując jak się poci, zdjął podkoszulek.

Przy akompaniamencie Barrego White'a wrócił do pozbawiania dziewczyny reszty ubrań, ciesząc się każdym skrawkiem jej ciała.

Jej jędrne, drobne piersi falowały przy każdym głębszym oddechu. Ledwie porośnięte włosami łono zdawało się prosić o pieszczoty. Walczył z samym sobą, powstrzymując się przed natychmiastowym wejściem w dziewczynę.

Pragnął jak najdłużej cieszyć się jej widokiem, podsycać własne pragnienie, wynosząc umysł na wyżyny erotycznego uniesienia. Delikatnie zanurzył palec w wąskiej szczelinie czując, jak jego męskość odmawia posłuszeństwa. Poczuł nieprzyjemny ucisk w spodniach, które nagle wydały mu się za wąskie. Szybko pozbył się dolnej partii ubrania, powracając do pieszczenia dziewczyny. Kinga jęknęła przez sen, co tylko utwierdziło go w przekonaniu, iż postępuje właściwie.

- Wiedziałem, że tego chciałaś, skarbie! - zaśmiał się, obsesyjnie liżąc ciało córki. Zatrzymał język na dłużej wokół sutków, ssąc je i przygryzając. Nie mógł uwierzyć, iż oto spełniają się jego najskrytsze sny! Że ma przed sobą idealną kobietę, nie splamioną żądza kariery, egoizmem.

- Jesteś taka niewinna, taka nieskazitelna, niczym bogini... moja bogini... nie oddam cię... nikomu - szeptał, coraz szybciej poruszając dłonią. Naparł ciałem na córkę. Wiedział, że zaraz eksploduje, a chciał by dokonało się to właśnie w niej, właśnie teraz!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

bardzo ładny, zgrabny wpis i na temat. Podoba mi się.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.