Fotograf  zobacz opis świata »

Dopis 15:Chwilę stał w osłupieniu...

« poprzedni dopis
 
Chwilę stał w osłupieniu, które trwałoby zapewne dużo dłużej, gdyby po chwili nie poczuł lekkiego szturchnięcia w ramię. Bełt przyglądał mu się lekko rozbawiony.

- Wyglądasz, jakbyś doszedł samym podziwianiem widoków.

- Tez mi się tak przez moment wydawało...

- To niech lepiej przestanie. To nie są grzeczne dziewczynki, które się zarumienia, jak im powiesz, że chcesz im włożyć rękę w majtki. To są zawodowe dziwki. Całą noc się rżnąc potrafią i kiedy ty padasz niemal martwy, one potrafią narzekać, że to było zbyt krótkie. Uważaj, bo jak już się za ciebie wezmą, to nie wypuszcza, dopóki nie będą miały dość.

Alex skinął głową i razem z Bełtem i Benem ruszyli dalej. W burdelu było kilku mężczyzn, ale fotograf miał nieodparte wrażenie, że większość kobiet i tak bacznie przygląda się ich trójce. W sumie... jakby nie patrzeć, coś w tym było: Ben był to kawał umięśnionego chłopa, Norman – ze swoją lekko szczurza twarzą i ostrymi rysami sprawiał całkiem niezłe wrażenie, a Alex bez fałszywej skromności mógł o sobie powiedzieć, że był przystojny. A przynajmniej tak mówiła większość jego kobiet... Nic więc dziwnego, że niemal na każdym kroku jakaś kobieta „przypadkiem” wpadła na któregoś z nich.

- A co to ma znaczyć? Stary szczur wraca na stare śmiecie i nie raczy się nawet przywitać? – usłyszeli nagle za swoimi plecami.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

*[CHWILĘ] stał w osłupieniu, które trwałoby zapewne dużo dłużej, gdyby po [CHWILI]


*które się zarumieni[ą], jak im powiesz,


*Całą noc się rżną[ć] potrafią


* bo jak już się za ciebie wezmą, to nie wypuszcz[ą],


*A przynajmniej tak mówiła większość jego KOBIET... Nic więc dziwnego, że niemal na każdym kroku jakaś KOBIETA


 


A tak z perspektywy kobiety: po pierwsze - myślisz, że grzeczna dziewczynka na hasło, że "chcesz jej włożyć rękę w majtki" zarumieniłaby się? Ja myślę, że w zależności od stopnia grzeczności zdzieliłaby z liścia w twarz, albo uciekła :P A po drugie czy niewyżycie jest przypisane jedynie dziwkom? ;>


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.