Co by było gdyby...?  zobacz opis świata »

Dopis 60:Co by było gdyby nie można by było...

« poprzedni dopis
 

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


Co by było gdyby nie można by było gdybać?Nie gdybałabym wtedy na ten temat, zresztą nikt by nie gdybał. Brak możliwości gdybania to brak możliwości przemyślenia tego, co mogłoby być gdyby coś tam. Ups... trochę się pogubiłam. Gdyby nie było gdybania byłoby mniej marzycieli, bo niektóre marzenia sprowadzają się do gdybania np. gdybym była bogata to kupiłabym sobie skarpetki ze złota:) No dobra, koniec gdybania.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 12

Strasznie mi się podoba, że jesteś na stronie w sumie niedługo, a wręcz codziennie można zobaczyć gdzieś Twoje dopisy :) Do tego łał, bo gdy ktoś Ci napisze krótką korektę dopisu to nie skaczesz do oczu tylko poprawiasz ;D I z tego co widzę to z każdym kolejnym wpisem idzie Ci coraz lepiej, a ten jest taki pokręcony i podoba mi się ^^


Ks rozumiem, że chcesz mieć różnorodność wpisów, ale weź pod uwagę, że są opowiadania, do których pies z kulawą nogą nie zagląda - to chyba lepiej, że ktoś zagląda i pisze, niż miały by leżeć odłogiem. I nawet jak dopisuje się jedna osoba to dobrze, bo przynajmniej opowiadanie się rozwija i można sobie je poczytać. Nigdy nie będzie tak, że wszystkie opowiadania będą miały swych zwolenników.


A na marginesie, Pati czyta się dobrze  i nie karć dziewczyny za to, że lubi pisać.


Proszę nagminnie nie dodawać wpisu jeden po drugim.


Może w jednej kwestii zgodzę się z Vee, bo robisz postępy (z pozoru). Ale nadużywasz trochę, a wpisy są naprawdę krótkie. Nie mówię, że masz pisać jakieś elaboraty, ale na pewnym poziomie powinnaś już zacząć trochę dłuższe teksty. Zresztą dodawanie wpisu po wpisie, i to z minimum 5-oma zdaniami jest niby zgodne z regulaminem, ale wygląda wiesz, jak co?...


Nie, nie chodzi mi o nabijanie leveli! Nawet ostatnio się nie dopisuję i nie obchodzą mnie te wszystkie punkty i w ogóle, a wy wszyscy szukacie u ludzi tylko złych zamiarów!


Może i nie, ale ja tylko ładnie proszę, żebyś przy dopisywaniu się starała wykrzesać już trochę więcej z siebie. I proszę nie dodawać wciąż wpisu po wpisie, tylko poczekać, aż ktoś się dopisze po Tobie. Nikt nie szuka u Ciebie złych zamiarów, po prostu jestem moderatorem i to kontroluję.


Ja to odbieram trochę inaczej:(


Oczywiscie, dopisujcie sobie dalej, jakie sa moje zamierzenia. Pati - pisz, ile wlezie. Ja po prostu chce dostosowac sie do zasad Piszmy. Kiedy byla tu Oona i panowala nad tym wszystkim, to jakos nikt sie nie sprzeciwial, wszyscy przyjmowali to z pokora. A czepiala sie, wierzcie, duzo bardziej ode mnie (np. jesli chodzi o oceny i komentarze). Wiec ja nauczylem sie paru rzeczy od niej. I wcale nie uwazam, ze to zle. Trzeba nauczyc sie przestrzegania zasad, gdyby tego nie bylo, dawno panowalby tu nieziemski balagan.


Pati, powtarzam: pisz, pisz, pisz. Nie chodzi mi o to, jak piszesz, bo piszesz dobrze. Chodzi mi tylko o ZASADĘ, możesz przecież poczekać parę dni, aż ktoś się wpisze, nawet kogoś zachęcić do tego. W przypadku Piszmy czas to nie pieniądz.


No i zasada jest spełniona o.O Dopis ma te 5 zdań, więc jest zgodny z regulaminem. A jak dopisuje się po tych regulaminowych 24 h to też jest w porządku. Dopisy są jej, ten akurat jest ciekawy, więc nie rozumiem problemu.


Ja też tego nie rozumiem, dopis nie jest sprzeczny z regulaminem, wszystko jest w porządku. :)


Aaa i jakbyś ks nie zauważył ona czy jak jej tam, tutaj już nie ma, więc nie musisz sie stresować. ;)


Ks zasady zasadami, ale trzeba też widzieć cel. Czy wyobrażasz sobie, że "Katechizm" moje ulubione opo, by kiedykolwiek się rozwineło, gdybym tam nie pisała i czekała, że może ktoś je zauważy? Pati pisze tam, gdzie rzadko kto zagląda, by się dopisać - dlatego nie bierz przykładu z kogoś - lecz kieruj się tym, co dobre dla użytkowników.


Gdyby rzeczywiście Pati komu kolwiek blokowała dopis te opowiadania były by pełne innych wpisów, a nie są.


* można[ ]by

* mo[ż]liwości

* mo[ż]liwości

* przemy[ś]lenia

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.