Anuria  zobacz opis świata »

Dopis 2: Co , cco się dzieje? spytała Amelia...

« poprzedni dopis
 

pakro 4

Od: 02.01.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 10,


- Co, cco się dzieje? - spytała Amelia nieco zaniepokojona.
- Widzisz, teraz ty się boisz - kpił Karol z siostry. - Alan, nie martw się, znajdziemy twojego tatę - obiecał przyjacielowi.
- Nie angażuj się tak. Dzieciuch po prostu nie dorósł do zostawania w domu samemu. Ciekawa jestem, czy mama przeprowadza go przez ulicę, trzymając za rączkę? - skrytykowała Amelia.
W tym momencie Karol osłupiał. Nie spodziewał się, że "nadopiekuńcza" siostrzyczka wykaże się takim zachowaniem przy jego najlepszym przyjacielu. Ten stan przerwał jednak ponowny huk. Tym razem słychać było wyraźnie, że dobiega spod ziemi. Nagle chodnik z kwadratowych kafelek począł pękać. Alan z Karolem uciekli do domu i spoglądali na zaistniałą sytuację przez okno. Niektórzy by powiedzieli, że stchórzyli, ale naprawdę postąpili rozsądnie. Natomiast Amelia została, gdyż chciała udowodnić, że ona jedyna jest odważna. Chwilę potem kolejno dwie kafelki wyleciały w powietrze, a z ziemi unosił się w górę dym. W okamgnieniu z podziemi zaczęła wydostawać się otyła, zielona postać z jednym okiem, Cyklogr. Wyglądała jak zafrasowany Shrek, tyle że różniła się od niego ilością oczu. Zafascynowała dziewczynę do tego stopnia, że dopiero po chwili wyjawiła swoje emocje:
- Aaaa! - wrzasnęła i próbowała uciec.
Niestety było za późno. Cyklogr ujął ją i zniknął tak szybko, jak się pojawił. Na szczęście miała w kieszeni telefon komórkowy, ale czy to jej pomoże?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.