Szkoła im. Świętej Agnieszki  zobacz opis świata »

Dopis 7: Co chciałaś na nas...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Co chciałaś na nas powiedzieć?

- Że jesteśmy niegrzeczne? Hehe – zaśmiała się Milena mrużąc oczy i uważnie patrząc na Marysię.

- Wiesz czego nie znoszę? – zapytała czerwonowłosa podchodząc do Marysi bardzo blisko. –Kapusiów. Nie znoszę. Ale jeszcze gorzej z osobami, które wtrącają się w nie swoje sprawy. – Madź spojrzała uważnie na blondynkę.

- No co? – warknęła ta.

- Szkoda czasu na takich ludzi jak wy – westchnęła czerwonowłosa i odwróciła się na pięcie.

- Za to my Marysiu ci pokażemy gdzie twoje miejsce… - wysyczała jedna z dziewczyn. Magda nie wiedziała która, ponieważ właśnie zniknęła za rogiem. Kierowała się do łazienki. W środku siedziały jakieś dziewczyny, które palił papierosy.

- Jak komuś zakablujesz… - warknęła jedna patrząc uważnie na Magdę.

- Mam w nosie twojego raka – dziewczyna zamknęła się w kiblu. Usiadła na muszli i wyciągnęła podpaskę i tampona. Westchnęła cicho. Usłyszała, że palaczki wychodzą z toalety. Spojrzała na podpaskę. Był to przydział, który rozdawały co miesiąc zakonnice. Podpaska grubości paczek chusteczek.

- Tampony to grzech. Palec szatana – roześmiała się pod nosem Magda i lekko skrzywiła się z bólu. Ciota bolała. Dziewczyna ściągnęła spódnice i majtki. Oparła nogi o framugę drzwi. Jakby ktoś teraz wszedł do kabiny numer trzy zobaczył by piękną łechtaczkę dziewczyny oraz jej czerwone włosy łonowe. Bo zostało trochę farby i nie wiedziała co z nią zrobić. Lekko rozchyliła wargi sromowe i gładko wsunęła tampon. Ubrała się szybko a na podpasce napisała czerwonym markerem:„Same Se to noście, cioty”. Wracając do pokoju przykleiła ją na drzwi do pokoju w którym zakonnice spały. Usłyszała, że ktoś się zbliża. Rozpoznała cichy głosik Marysi, która płacząc coś mówiła oraz głos siostry przełożonej.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

jesteś wielka xD sama se to noś!!! :D


niech się już ktoś dopisze.... :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.