Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 1:Co to był w ogóle za pomysł? Brak snu...

 

Slinky 51

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 282,


Co to był w ogóle za pomysł? Brak snu wyraźnie mi jednak szkodzi. Wszystko fajnie, tylko zaczynam się czuć jak mentalna ekshibicjonistka. No, ale dobra - przedstawienie czas zacząć.Siedzę sama w towarzystwie kubka z kawą. Jeszcze trochę i zacznę prowadzić z nim konwersację.

- Panie Kubek, to doprawdy fascynujące zagadnienie, jak Pan myśli? Jest Pan do połowy pełny, czy do połowy pusty?

- Gówno mnie to obchodzi, uważaj jak pijesz, bo robią mi się zacieki. Jeszcze trochę i będę wyglądał jak zaryczana nastolatka, która zapomniała o tuszu do rzęs.Smutno mi. Pan Kubek zamknął mi usta. To, że rozmawiam z rzeczami, wcale nie jest takie dziwne. O ironio, na MTV jakaś pioseneczka "I don't need a man". Jak to niektóre teksty potrafią się w życie wpasować. Ja cię kręcę.

Pan Kubek spogląda na mnie spode... hmm ucha?

Notabene wie ktoś, jaka jest odległość między Szczecinem a Ukrainą?Pan Kubek (co jak co, rasowy facet) strzelił focha i kawa jest zimna.

Strzeż się, Panie Kubku! Mam jeszcze Filiżanki...

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 11

A właśnie... dlaczego ja jeszcze nie dałam plusika, skoro tak mi się pomysł sopodobał? Proszę bardzo - plusik za pomysł :)

Mi, w przeciwieństwie do Ciebie samej, pomysł się podoba - i za to plusik... dziwię się, że dopiero \"wpadłam\" na trop tego pamiętnika. Pzdr.

nie wiem jak na to wpadłaś, ale ejst to jedno z nieliczych opowiadan, któr ma około 13 stron i z tego co widze ludzie dopisują się dalej. Smutny jest wniosek z zaistniałej sytuacji,a le i tak plusik, a może więcej ci się należy:)

Podoba mi się to, że opisałaś swój wpis w formie rozmowy z kubkiem. To o wiele ciekawsze niż czytanie czyjejś wizyty u dentysty. Gratuluję! :)

Masz filiżanki i nie zawahasz się ich użyć :D lecą plusy, lecą... :D

pomysł ekstra**

świetne! pomysł niesamowicie oryginalny! :) chętnie jeszcze tu zajrzę ;)


Oj, Slin, Ty to masz pomysły :D


Super pomysł daje plusika:D


Extra, oryginalny pomysł...
Daję plusa!!!

Kubek w dzióbek, chciało by się powiedzieć. Niestety nie mam kubka. - To żart ale jeśli mam być szczery to nie jest to kiepski żart, to jest po prostu presiż.
- Prodiż?
- Nie, prestiż.
- Kto?
- Prestidigidator.
- Kto?
- Nie mam pojęcia kto to jest.
Kubek w dzióbek. Od kubka dostajesz pięć. Ale ode mnie, moja mała, hm, nie wiem jak to powiedzieć. Jestem tu pierwszy raz, po dłuższej przerwie. Nie mam plusików na podorędziu.
- Co?
- Kto ma ci kupić kubek.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.