Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 726:Co u mnie? Fatalny nastrój . Jest mi przykro...

« poprzedni dopis
 

diogenes 46

Od: 06.01.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 48,


Co u mnie? Fatalny nastrój. Jest mi przykro. Czuję wstyd, jak ktoś, kto popełnił głupstwo, nie zastanawiając się wcześniej. Tak łatwo komuś wyrządzić krzywdę, nie mając wyobraźni. Tak łatwo kogoś spłoszyć jednym niewłaściwym krokiem. Bo przecież nie każdy staje okoniem. Są i tacy, płochliwi niczym sarny. Hyc i ich nie ma. Chowają się w swoje ustronne miejsca, tłumiąc złość w sobie, że ktoś wkroczył na ich terytorium.

Cóż jednak począć? Przeprosić wypada. Więc mówię: solennie przepraszam. Mea culpa!To nie wszystko na dziś. Mało tego, że zachowałem się ordynarnie w stosunku do drugiej osoby, to jeszcze wykazałem się większą ignorancją i brakiem wyobraźni. Głupota nie wybiera! No żeby urazić Zmorę i ją przegnać stąd, toż to kres bezmyślnego zachowania! Bo ona może wrócić! Daj Boże. Tylko błagam, nie we śnie. Nie zaduś mnie, zlituj się.

Tak jestem rozdygotany, że aż się musiałem z tym podzielić. Zwykle, to sobie sam daje radę z obawami. Ale teraz... Taki mnie strach dopadł, że aż zaczął mi w uszach rozbrzmiewać ''Marsz pogrzebowy'' Chopina. Klasyka jest piękna, ale jak się do życia coś budzi.Jeśli to będzie moje ostatnie posłowie, to Was żegnam. Mam jednak głęboką nadzieję, że Zmora mi wybaczy i da jeszcze kiedyś odsłuchać ''Wiosny'' Vivaldiego.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

;)


Śpij ze Śnieżynką, ona Cię obroni!


popłakałam sie;]


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.