Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 444:Co u mnie nowego? Właściwie nic . Z...

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


Co u mnie nowego? Właściwie nic. Z Moim Kochanym jestem już 5 miesięcy.Aż dziwne , że tyle wytrzymał. Dużo razem przeszliśmy, od dziecka. Nawet kilka razy byśmy zginęli razem- na przykład 31.10.08r.

Jechaliśmy z moim tatem do Opola. Mieliśmy wypadek,całe auto skasowane. My troche poobijani.Dobrze ,że żyjemy. Coraz bardziej się do siebie zbliżamy. On pomaga mi przetrwać najcięższe chwile w życiu, których jednak nie opiszę. Chociaż... może,kiedyś.

W szkole najwięcej cisną z chemii i bioli oczywiście (zachciało mi się,masakra). Babka z anglika myśli, że wszyscy kochają ten przedmiot i dowala nam zadań jak nawiedzona jakaś.

W piątek jadę na "HSM 3" z Magdą. W zeszły piątek wywieźli nas na wycieczkę klasową do nudnego planetarium, gdzie gościu z wieeelką pasją (wszyscy pozasypiali) nawijał o termometrach. Jedynie obserwowanie nieba było ciekawe.

Nie mam czasu , żeby pisać. Jutro czeka mnie nauka na sprawdzian z protistów na biolę. A za tydzień przegląd roślin i takie tam... Plus obliczenia molowe na chemię , a to akurat proste jest.

No nic, spadam czytać:)

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Wypadek samochodowy :/ Moja familia miała go na początku października- moja dziewięcioletnia siostra prawie przebiła się przez przednią szybę...


Współczuję, ale, jak sama zauważyłaś, dzięki temu jeszcze bardziej zbliżyłaś się do swojego lubego :)


Gdyby mnie nie złapał to też bym przeleciała... Boję się myśleć, co by było gdyby zginęło któreś z  nas...


powodzenia w dalszym byciu razem ^_^


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.