Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 287:Co u mnie? Poprostu zwykła rutyna...

« poprzedni dopis
 

Casis 30

Od: 14.03.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 136,


Co u mnie? Poprostu zwykła rutyna. Chodzę do szkoły i dużo się uczę. Nie ma momentu, którego nie spędziłabym nad podręcznikami.Wszyscy narzekają, że nie nam czasu na nic... No poza ciągłą nauką, która jest niewdzięczna... Zamiast czuć się mądrzejszą mam wrażenie, że coraz mniej wiem. Takie jest życie. Moje serce przepełniła również melancholia. Myślę na sensem swojego życia. Czy jest sens tyle się uczyć, skoro kiedyś i tak pójdzie to w niepamięć? Czy jest sens być panną młodą, skoro kiedyś(według światowej tendencji) weźmie się rozwód? Czy jest sens mieć przyjaciela, skoro oszukał Cię? Czy jest sens kochać bez wzajemności? I mogłabym pytać tak w nieskończoność. Ale czy jest sens pytać o sens czegoś? Trzeba przestać o tym myśleć. Trzeba uznanać, że wszystko ma sens. Bo można popaść w beznadzieję i depresję:(
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 7

\"MAM PRZYJECIELA I TYLKO ON TRZYMA MNIE W TEJ SZKOLE... aLE BĘDZIE DOBRZE WAKACJE JUZ BLISKO. MOŻE CZAS NA ZMIANĘ SZKOŁY? ZOBACZĘ, ALE TA MNIE DOBIJA... I MAM CODZIENNEGO DOŁA...\"

Naprawdę nie musisz krzyczeć, ani pisać takich wielkich liter. Nie jestem ślepa. Masz szczęście, że nie mam punktów bo dostałabyś ode mnie minusa. Po pierwsze: długość. Osiem zdań to na uczennicę liceum (wnioskuję to z treści wpisu) to mało, nie uważasz? Myślę, że zmień szkołę, teraz- przed zakończeniem roku szkolengo. Pozdrawiam.

O, proszę! Da się napisać w miarę poprawny tekst? Da się! Jestem z Ciebie dumna! :*

A ja uważam, że dziewczyna w liceum nie powinna pisać \"wziąść\", \"menalchilia\" itp. Jestem młodsza, a wiem, że te słowa są niepoprawne. Podobnie jak całość. Może Word nie gryzie, hm?

Minus [i kropka.]

To są zwykłe literówki, a wordzie nie piszę. Jakoś już nie do końca ten etap. Mój pan od filozofii uważa, że ten wpis jest dobry pod względem rozmyślań. Brakuje mu do ideału, ale jest dobry.

Wiesz Casis, pozdrów swojego \"pana od filozofii\", jemu też pokazałaś ten tekst z takimi \"literówkami\" i buźkami [\":(\"]...Word jest dobry dla każdego, bez względu na owy \"poziom\".Pozdrawiam (;!

dobra będę wiedzieć na przyszłość:) A literówki robi (niestety) każdy:(

Nie wątpię w profesora...Literówki robi każdy, a Word [naszczęście] je poprawia.Pozdrawiam ;)!xDar

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.