Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 417: Co u mnie? Zimno . Na dworze słońce ,...

« poprzedni dopis
 

oona 64

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 456,


***

Co u mnie? Zimno. Na dworze słońce, trzeci dzień pięknej pogody, a ja się przeziębiłam. Trzyma mnie jeszcze od ostatniej imprezy. Krótka spódniczka i bluzka, gorąco na salach w klubie, a potem na dwór się przewietrzyć, a tam wypizd. Nie miałam czasu się kurować i poświęcam na to dzisiejszą, piękną niedzielę.

Mama wychodzi ze szpitala i jest dużo lepiej niż po poprzedniej operacji. Ja wiem już na czym stoję, choroba się nie nawróciła, teraz tylko muszę poprawiać wyniki badań, bo choć przyniosły wybawienie, to do najlepszych nie należały.

Powoli zaczyna mnie ogarniać podniecenie. W sensie oczekiwania. Już za parę dni rozpocznie się pierwszy rok mojej wymarzonej psychologii. Nie mogę się doczekać. Praca, nowi znajomi, teraz studia i znajomi. Oby w tym wszystkim nie zagubić tych stałych, kochanych i cierpliwych przyjaciół.

A i jeszcze jedno. Ci którzy wiedzą o mojej obsesji będą wiedzieli co w tym niezwykłego. Fokus będzie czwartego października w Lublinie. Mama słysząc moje podniecenie skomentowała to: „tylko sobie czegoś nie zrób z tej podniety”... ale jak tu się nie jarać, kiedy Fo będzie na wyciągnięcie ręki i aparatu... Sasasasa...

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

< wyobraża sobie radość Agi na myśl o koncercie >


ale ty się musisz wykurować! *:


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.