Wakacje Nietoperza  zobacz opis świata »

Dopis 26: Coś mnie uwiera Isabell...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Coś mnie uwiera - Isabell wtuliła głowę w podbródek Snapa i cicho westchnęła.

- To tylko moja różdżka - Severus wyszeptał porażony bliskością kobiety.

- Och, różdżka... Taka twarda? Przecież Ci ją zbrałam - Isabell sięgnęła ręką pod szatę Snapa. Powoli zaczęła przesuwać ręką po owłosionym brzuchu mężczyzny. Snape wstrzymał oddech i przymknął oczy. Isabell wyciągnęła dłoń - w ręku miała zwite listów, które Severus dostał rano. Isabell usiadła okrakiem na mężczyźnie.

- Poczytajmy listy! - Krzyknęła w upojeniu alkoholowym.

- Nie wiem... Nie... - Snape zaczerwienił się i usiłował wyrwać listy Isabell. Ta jednak odchyliła głowę i zaczęła się śmiać. Rozerwała pierwszy list od Malfloya. Przeczytała go na głos i spojrzała na Snapa. Ten jednak już spał. Fakt, Malfloy opisywał dokładnie staracie z Potterem, co było dość nużące. Schowała listy do kieszeni, przytuliła się do Severusa i też zasnęła.

Następnego dnia rano Victoria, która szła po wodę do kuchni zobaczyła, że Snape i Isabell leżą przed kominkiem, przytulając się. Zmrużyła oczy i zastanawiała się, co oni mogli robić, nagle jedna z myśli rozjaśniła jej umysł.

- Oni się kochali! Zboczeńcy jedni... - Cicho klnąc szła do kuchni, nie przeszkadzało jej, że oni są małżeństwem. Seks to coś niezdrowego i chorego. Ona sama kochała się ze swoim mężem dwa razy do roku: na jej i jego urodziny. Wypiła duszkiem wodę i postanowiła uwieść Snapa, ponieważ to nie jest miłe jak najlepsza przyjaciółka ma lepszego męża od niej. Poszła ubrać się w seksowną szatę i przystąpić do ataku.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Różdżka... (którą mu zabrała wcześniej Isabell)

Seks w otoczeniu kibicujących skrzatów na podłodze...

Niesmaczne:-/

w żadnym momencie nie pisze, że się kochali. poprostu zasneli razem, a victoria cos przeinaczyła. bynajmniej ja to tak zrozumiałem.

dzieci ostrzeżone zostały bezpowodu ; p

Ech, bo to było wcześniej, zanim Pudelko poprawiła dopis;)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.