Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 716:Czasami zdarza się , że odkrywamy...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


Czasami zdarza się, że odkrywamy prawdziwe usposobienie innych ludzi. Swoją plastikową maskę zdejmują w najmniej oczekiwanych sytuacjach.Troszkę zabolało, gdy dostałem od przyjaciółki SMS'a (tu cytuję, uwaga wulgaryzmy!): "Pierdol się, Kamil". Czy to na pewno była przyjaciółka? Zadaję sobie w tej chwili to pytanie. Takie zachowanie jest totalnie nietaktowne. Na dodatek boli.

A dlaczego otrzymałem takową wiadomość?

Ano dlatego (tu taka dygresja, aczkolwiek powiązana z tematem wpisu) nasza paczka ma w pierwszy dzień Bożego Narodzenia "kolędować". Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi, i nie dziwcie się na to moje stwierdzenie, ale spotkałem się z ludźmi, którzy nie wiedzą o co w tym chodzi. Być może dlatego, że ta tradycja wymiera. No, ale nie ważne, przejdźmy do tematu rzeczy. Wczoraj zapytałem czy zrobimy taką generalną próbę. Usłyszałem od M. odpowiedź: "Nie, bo jutro jest rocznica śmierci mojego taty, jadę na cmentarz, więc może we wtorek". No OK, wszystko zrozumiałe i nie mam do niej pretensji.

Tuż przed chwilą dostałem SMS'a, abym przyszedł do niej ok. 18 na próbę. Odpisałem, że nie mogę, mam inne plany. Przecież sama powiedziała, że dzisiaj nici z tego spotkania. Zapytała mnie: "Dlaczego?". Odpisałem, że muszę uczyć się do jutrzejszego sprawdzianu z geografii [sic!] (paradoks! tuż przed świętami!) poza tym czytam książkę, a na dworze jest zimno. Po kilku minutach otrzymałem chłodną odpowiedź (bynajmniej tak ją zinterpretowałem po tekście i emotikonkach, a raczej ich braku). Szło to coś w ten deseń: "Phi... Nie przychodź. Sami sobie poradzimy bez ciebie".

Co ja na to?

Jak na lato! Odpowiedziałem, że pewnie, że sobie beze mnie poradzą, bo przecież już ćwiczyliśmy tekst i dobrze nam wychodzi. A ona? Co na to M.?

"PIERDOL SIĘ!".

Nie dyskutowałem z nią, czekam po prostu na przeprosiny.

Niby mnie boli, a z drugiej strony nie rusza...Czasami ludzie strzępią swój język bezużytecznie.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.