Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 127:Czy jest jakiś złoty sposób na to , żeby...

« poprzedni dopis
 

oona 64

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 456,


Czy jest jakiś złoty sposób na to, żeby zmusić się do nauki? Ale tak zmusić, żeby to świetny skutek przyniosło? Niby chcę działać, ale coś mnie hamuję i obawiam się, że to lenistwo. Takie specjalne, jesienne. Takie co każe nic nie robić, poza myśleniem i włóczeniem się po parkach, lasach, drogach, osiedlach… Takie złośliwe, bo jak już zbierzesz się do działania, to siłą ci wmówi, że nie zrobisz, że powinnaś się przewietrzyć i odpocząć. Odpocząć od nic-nie-robienia rzecz jasna.

Z moim leniem jeszcze potrafię walczyć, ale nie jest łatwo. To silne cholerstwo i zaraża innych ludzi. Jesienna psychiczno-fizyczna choroba. A fe… chorowanie jest złe, jaka by to nie była dolegliwość.Mężczyźni potrafią być kochani. Potrafią zrobić pyszną jajecznicę. W samą porę, właśnie konam z głodu. Jak ona bosko pachnie… chcecie spróbować?

Wariacie, jednak nie umrę przy Tobie z głodu. Więc mam kolejny powód, żeby mocniej Cię kochać.

Brzmi sentymentalnie mdło? To nic, ważne, że uczucia nie giną we mnie i jakie by nie były wychodzą na zewnątrz, zamiast dusić się gdzieś głęboko.Boję się, że zmarnuję całą dostępną mi energię na pisanie tutaj, więc lecę po kawę i zabieram się za inne opowiadania.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.