Goodbye cruel world  zobacz opis świata »

Dopis 5: Czy jesteś ktoś po drugiej...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Czy jesteś ktoś po drugiej stronie?

Hallo! Jest ktoś za ścianą?

Przepraszam panią, może mi pani pomóc?

Słyszy mnie ktoś?

Zaczekajcie!Leżę na tym łóżku jak roślina. Mogę myśleć, mogę mówić, mogę uśmiechać się i mrugać. Nie mogę oddychać samodzielnie. Respirator cicho szumi. Nikt mnie nie odwiedza, tylko lekarze robią obchód. Wszyscy zginęli w tym wypadku.Proszę panią!

Tak pani, może pani tutaj wejść na salę?

Porozmawiać przez chwilkę?

Śpieszy się pani...Czuję się jak za ścianą. Świat kręci się, dzieją się rzeczy, a ja tutaj umieram w ciszy. Mam dosyć. Nie mogę się podnieść, moje nogi i ręce pokryte są odleżynami. Tylko mam myśli. Czuję się jak ściana na mnie napiera. Czuję jej ciężar, jej cegłówki, które odbijają się na moim ciele.

Z całych sił gryzę się w język. Zęby mocno przeszywają go, czuję smak krwii, czuję ból. Umrę, muszę umrzeć. Przylecieli lekarze i zszyli język. Zostawili mnie znów samego. Raz, dwa, trzy. I staram się połknąć język. Tak nim manipuluję, cały dzień. I tak nie mam nic innego do roboty. Udaje się! Duszę, duszę się... Nareszcie mur pęka i jestem taki jak inni zmarli.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

 


*”Czuję się jak ściana na mnie napiera” - może lepiej byłoby: „czuję się, jakby ściana na mnie napierała”, lub „czuję jak ściana na mnie napiera”?


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.