Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 368:Dlaczego życie jest takie...

« poprzedni dopis
 
Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Dlaczego świat został opanowany przez komercję?Mój Bursztynowy Brzeg został zgłoszony do "Walk Naszych Telenowel". Polega to na tym, że biorą w nim udział dwa opowiadanie, a ludzie wybierają lepsze. Co gorsze, moją przeciwniczką jest dziewczyna, której styl pisania w ogóle mi się nie podoba. I ona ze mną wygrywa.

Rozmawiałam z moją koleżanką z tego forum o tej sprawie. Napisała, że telenowela tamtej dziewczyny ma ładne opakowanie, ale brzydkie wnętrze, a moja na odwrót. Jej opowiadanie było pisane na przerwie na kolanie, a ludzie czytają je, gdyż główne role grają Dulce Maria i Ucker. Bez sensu! Przecież aktorów można sobie wyobrazić. A i tak wiele osób kieruje się obsadą... Ja już dostaję odruchów wymiotnych od tego całego Rebelde. Oni są wszędzie. A ja oglądałam kiedyś fragment tego serialu i w ogóle mnie nie wciągnął.

A ja nad moim Bursztynowym Brzegiem tyle się nasiedziałam. Przez cały rok obmyślałam fabułę. Przez kilka wieczorów robiłam entradę na Windows Movie Maker. Do tego jeszcze tapetka, przerobione zdjęcia aktorów, dokładne opisy. I po co to? Jest kilka osób, które się nad tym zachwycają i dostaję od nich naprawdę miłe komentarze. Ale póki co, bylejak napisane opowiadanie ze mną wygrywa.

Na "piszmy" piszę za źle (Jestem w końcu dopiero na 94 miejscu), na telenowele za mało komercyjnie... Chciałabym wreszcie odnaleźć jakieś środowisko, gdzie moje utwory będą uchodziły za najlepsze. Bo ja poza pisaniem już nie mam żadnego talentu...Nie krytykujcie mnie tylko postawcie się na miejscu niedocenionej osoby, dla której pisanie jest całym życiem.A Bursztynowy Brzeg można poczytać i tutaj... Założyłam go, jako prywatne opowiadanie.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

A skąd wiesz, że jesteś na 94? Oo to mozna jakoś sprawdzić tutaj? Oo


Zresztą ja myślałam, że piszmy to miejsce gdzie po prostu się pisze a nie  konkuruje z innymi


Cóż... jeśli chodzi o miejsca na piszmy, to wcale talent nie zależy od plusów, bo wieeele z nich jest przydzielanych po znajomości... starsi użytkownicy się ograniczają, ale bywa różnie.
Głowa do góry:)


nie liczy się ilość punktów, ale jakość wpisów... wiesz powoli będziesz pisać coraz lepiej, napewno ktoś cię doceni :)


 Ja nie przejmuje sie jakos bardzo tymi plusami. Wiem, że na Piszmy.pl jest wiele utalentowanych osób. Bardziej martwi mnie to, że wiele ludzi nie patrzy na jakość pracy, tylko na opakowanie.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.